Grzejniki dekoracyjne pokojowe i łazienkowe Enix

Enix to producent grzejników dekoracyjnych, wybierany każdego roku przez niezwykle szerokie grono zadowolonych Klientów. Wszystkie oferowane przez nas nowoczesne grzejniki dekoracyjne to produkty wysokiej jakości, wykonane z dbałością o każdy szczegół. Oferujemy Państwu nowoczesne grzejniki łazienkowe oraz pokojowe, posiadające atesty i gwarancje urządzeń grzewczych najwyższej jakości.

 

Pionowe, drabinkowe i płytowe grzejniki dekoracyjne

W naszym asortymencie znajdą Państwo szeroki wybór nowoczesnych grzejników dekoracyjnych o zróżnicowanej strukturze i formie. Na naszą ofertę składają się grzejniki dekoracyjne (drabinkowe, płytowe, chromowane, pionowe i poziome), a także wiele akcesoriów grzejnikowych oraz grzałek.

Nasze łazienkowe i pokojowe grzejniki to modele elektryczne lub C.O., dostępne w wielu rozmiarach i wersjach kolorystycznych – od czarnych i szarych, po modele w innych odcieniach. Różnorodność rozwiązań dostępnych w naszej ofercie sprawia, że Klienci bardzo łatwo mogą znaleźć produkt dokładnie spełniający ich skonkretyzowane wymagania. Niezależnie od tego, czy szukają Państwo grzejnika do salonu, czy łazienkowego modelu, nasza oferta zapewni Państwu bardzo szeroki wybór.

 

Grzejniki dekoracyjne Enix dostępne we wszystkich dużych miastach Polski

Nasze produkty dostępne są na terenie całej Polski, w wielu sklepach i magazynach naszych partnerów biznesowych. Hala produkcyjna firmy znajduje się w Krakowie, jednak nowoczesne grzejniki dekoracyjne Enix dystrybuowane są w wielu innych miastach – Warszawie, Gdańsku, Wrocławiu i innych. Nasi specjaliści to także projektanci wnętrz, którzy chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą Państwu dobrać odpowiedni produkt zgodny z Państwa wymaganiami. Funkcjonalna i estetyczna budowa, solidne wykonanie i gwarancja zadowolenia – to właśnie dlatego warto zaufać nam przy wyborze grzejnika do Państwa domu lub firmy.

Do góry
Shares