Grzejniki drabinkowe

 

Zaletą grzejników drabinkowych firmy ENIX jest także ich niesłychanie prosty montaż. Urządzenia wyposażone są w specjalne uchwyty, które sprawiają, iż ten współczesny kaloryfer może zostać zamontowany przez jedną osobę. Dodatkowo, w celu ułatwienia pracy, producent dołączył do każdego grzejnika obrazkową instrukcję montażu.

 

Firma dbając o jakość swych produktów i zadowolenie klientów troszczy się również o właściwy i bezpieczny transport urządzeń. Każde z nich jest owinięte folią, pudełko służące do transportu wypełnione jest styropianem chroniącym przed zgnieceniem, a na narożniki grzejników nakłada się plastikowe nakładki.

 

W kolekcji znalazł się grzejnik Dalis D charakteryzujący się lekką konstrukcją, podkreśloną delikatnie wygiętymi rurkami. Grzejnik Pini P to urządzenie o przejrzystej strukturze zaznaczonej prostymi rurkami poziomymi. Najbardziej popularnym grzejnikiem o wyjątkowo funkcjonalnej budowie jest Aster A. Wszystkie urządzenia zaprezentują się doskonale w łazienkach o wystroju klasycznym.

 

Irys I jest natomiast modelem charakteryzującym się wysoką mocą wstosunku do swojej wielkości. Będzie odpowiedni do niewielkich łazienek ale o dużym zapotrzebowaniu na ciepło.

 

Te pionowe grzejniki dostępne są standardowo w kolorze białym, jednak każdy klient może zamówić dowolny, wybrany przez siebie kolor z palety ENIX.

 

Ogromna dbałość o szczegóły, zarówno w procesie produkcji jak i podczas transportu zapewniają grzejnikom firmy ENIX niezawodność i bezawaryjność a tym samym uznanie i zadowolenie klientów.

 

Wysoka jakość, elegancki design i funkcjonalność to najważniejsze cechy grzejników drabinkowych firmy ENIX.