Nowoczesne grzejniki łazienkowe

Urządzasz łazienkę i szukasz odpowiedniego grzejnika do nowego pomieszczenia? Sprawdź ofertę ozdobnych grzejników łazienkowych Enix. Rozsądna cena i solidne wykonanie naszych produktów sprawia, że zaufały nam już setki zadowolonych klientów!

 

Ozdobne grzejniki łazienkowe Enix – szeroki wachlarz produktów

Na naszej stronie internetowej znajdziecie Państwo katalog produktów Enix, obejmujący asortyment grzejników łazienkowych C.O. oraz elektrycznych, a także grzałek i akcesoriów łazienkowych. Nasze produkty to między innymi:

  • ozdobne grzejniki łazienkowe poziome,
  • ozdobne grzejniki łazienkowe pionowe
  • nowoczesne grzejniki drabinkowe,
  • grzejniki łazienkowe płytowe.

Nasze produkty sprawdzą się nie tylko w łazienkach, ale także salonie, biurze, salach użytkowych czy innych pomieszczeniach.

 

Grzejniki łazienkowe Enix – dostępność na terenie całego kraju

Nowoczesne grzejniki Enix są dostępne w sklepach na terenie całego kraju – między innymi w dużych miastach województw – w Warszawie, Krakowie i Wrocławiu. Na naszej stronie znajdziecie Państwo pełną listę sklepów dystrybuujących nasze produkty. Każde z województw posiada własnego agenta sprzedaży odpowiadającego za dystrybucję produktów na danym terenie. Zachęcamy do kontaktu! Nasi specjaliści chętnie doradzą odpowiedni model, rozmiar i kolor ozdobnego grzejnika łazienkowego. Siedziba firmy znajduje się przy ulicy Domagały 1 w Krakowie. Z naszym biurem handlowym można skontaktować się pod numerem 12 653-53-41 lub e-mailowo pod adresem office@enix.pl. Biuro czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 15:30. Jesteśmy certyfikowanym producentem, któremu można zaufać decydując się na wybór nowoczesnego grzejnika łazienkowego Zapraszamy!

Do góry
Shares