Enix – sprawdzony producent grzejników dekoracyjnych

Enix jest wiodącym producentem grzejników dekoracyjnych w Polsce. Produkowane przez nas modele to wielozadaniowe systemy grzewcze, które znakomicie sprawdzą się jako grzejniki dekoracyjne pokojowe, łazienkowe czy biurowe. Znakomicie sprawdzą się one w każdym z wymienionych pomieszczeń, a także w pomieszczeniach usługowych czy użytkowych.

 

Rodzaje grzejników dekoracyjnych Enix

Na asortyment producenta grzejników Enix składają się modele grzejników:

  • łazienkowych i pokojowych,
  • pionowych,
  • poziomych,
  • drabinkowych,
  • płytowych,
  • C.O. i elektrycznych.

Nasza oferta to także nietypowe rodzaje grzejników dekoracyjnych. Posiadamy systemy grzewcze obudowane na formie dostosowanej do montażu głośników, luster, lub zakończonych haczykami, które mogą posłużyć jako wieszak. Wszystkie nasze produkty dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych z podstawowej palety ENIX, a niektóre modele także z palety dodatkowej i metalicznej. Dzięki temu klient może dostosować grzejniki dekoracyjne producenta Enix precyzyjnie do swoich wymagań.

 

Nowoczesne rozwiązania do klasycznych i nowoczesnych pomieszczeń

Jako producent grzejników dekoracyjnych oferujemy zarówno minimalistyczne, jak i bardzo klasycznie wyprofilowane modele. Dla wielbicieli minimalizmu i nietypowych rozwiązań polecamy grzejnik Trel TR – oryginalny, designerski wygląd, najwyższa jakość i wygodna idąca w parze z funkcjonalnością. Dla wielbicieli klasycznej formy również przygotowaliśmy kilka propozycji – jedną z nich jest grzejnik dekoracyjny Memfis Plus MSP. Model ten został zaprojektowany przez producenta grzejników łazienkowych i pokojowych Enix specjalnie dla najbardziej wymagających klientów, którzy cenią sobie wielozadaniowość nowoczesnej, ale zarazem klasycznej formy. Taki model znakomicie sprawdzi się w luksusowych apartamentach i domach.

Do góry
Shares