Drabinkowe, estetyczne i trwałe grzejniki

Grzejnik drabinkowy co Dalis D 2

 

Bogata oferta rynkowa z pewnością pozwoli nam na wybór odpowiedniego modelu. W łazience o klasycznym wystroju świetnie zaprezentuje się urządzenie o lekkiej strukturze. Delikatnie wygięte rurki uwypuklają jego subtelną linię, a tradycyjny charakter podkreślają proste rurki poziome.

 

W szerokiej ofercie rynkowej znajdziemy również coś odpowiedniego do pomieszczeń nowoczesnych. Wiele grzejników drabinkowych otrzymało nowoczesny design. Pomimo tego grzejniki te nie tracą na swojej funkcjonalności. Odpowiednia konstrukcja oraz rozmieszczenie elementów grzejnych sprawiają, iż urządzenia doskonale suszą pranie i mokre ręczniki. Znajdziemy tu również model charakteryzujący się dużą mocą w stosunku do swojej wielkości.

 

Wiemy już, że łazienkowe grzejniki drabinkowe są estetyczne i funkcjonalne. Warto podkreślić także ich niebywałą trwałość. Odporność na działanie wilgoci zyskuje się najczęściej dzięki technologii malowania proszkowego. Proces nakładania zewnętrznej powłoki dekoracyjnej jest poprzedzony wieloetapową technologią chemicznego przygotowania powierzchni. Uzyskaną w ten sposób powłokę można łatwo utrzymać w czystości.

 

Grzejniki drabinkowe świetnie sprawdzą się również latem podczas deszczowych dni, kiedy bez konieczności uruchamiania całej instalacji grzewczej przyjemne ciepło, zapewnią nam dodatkowo zainstalowane grzałki do grzejników. O bezpieczeństwo instalacji grzewczej zadba odpowietrznik. Przewody pionowe najczęściej są zakończone końcówkami przyłączeniowymi. Oczywiście grzejnik może współpracować z zaworem termostatycznym, który utrzyma stałą temperaturę w naszej łazience. Urządzenia dostępne są z kompletem uchwytów montażowych. Zastępując nasz wysłużony grzejnik, nowoczesnymi modelami drabinkowymi, pamiętajmy, aby przy zakupie wybrać wersję o takim samym rozstawie przyłączy. Unikniemy wtedy przeróbki instalacji c.o.

 

Jeżeli zdecydujemy się na zastosowanie grzejnika drabinkowego warto sięgnąć do oferty ENIX. Propozycje firmy na pewno spełnią nasze oczekiwania zarówno pod względem dekoracyjnym jak i funkcjonalnym. Wybrać możemy pomiędzy modelami Dalis, Pini, Aster oraz Irys. W ofercie znajdziemy grzejnik o właściwej mocy pod względem rozmiaru naszej łazienki. Moc grzewcza mieści się w zakresie od 350 do ponad 1200 W (przy 75°C/65°C/20°C). Rozstaw króćców przyłączeniowych wynosi od 400 do 700 mm.

Grzejniki dekoracyjne / łazenkowe / ozdobne