Grzejniki dekoracyjne – najlepszy sposób na elegancką łazienkę

grzejnik co Lamelis LM

 

Pionowy grzejnik Quatro, który ma niezwykle ciekawą, plastyczną linię i opływową formę będzie się świetnie prezentował w pomieszczeniach wyposażonych w galanterię łazienkową o kształtach obłych i zaokrąglonych. Standardowo dostępny jest w kolorach: biały półmat RAL i silver. Możemy także wybrać Quatro QX bądź Quatro QB. Pierwszy zaopatrzony został w charakterystyczne podłączenie typu „X” (na środku dolnego profilu grzewczego), drugi zaś posiada dodatkowo zawór i listwę maskującą.

 

Do łazienek w minimalistycznym stylu, w których zastosowano dodatki o wyostrzonych kształtach najlepszy będzie grzejnik Hiacynt o prostej, geometrycznej formie i idealnie dobranych proporcjach. Standardowo dostępny jest w kolorach biały półmat RAL9016 i SILVER lub Hiacynt HX wyposażony w charakterystyczne podłączenie typu „X” (na środku dolnego profilu grzewczego).

 

Łazienka o dowolnym wystroju będzie świetnym miejscem dla uniwersalnego grzejnika Focus o lekkiej konstrukcji zdelikatnie wyprofilowanymi rurkami i białym kolorze RAL 9016 oraz Focus FX, który posiada charakterystyczne podłączenie typu „X” (na środku dolnej rurki).

 

Jeśli w łazience znajdują się detale drewniane i metalizowane warto w celu podkreślenia jej oryginalnego charakteru zamontować grzejnik Trend TD. To urządzenie z unikalnym systemem łączeń – poziome rurki łagodnie przechodzą w bryłę kolektora. Grzejnik wyposażony został w boczne listwy dekoracyjne (4 wykończenia drewniane i 3 kol. metalizowane). Standardowo dostępny jest w kolorze biały półmat RAL 9016.

 

Na życzenie można sobie dobrać odpowiadający kolor urządzenia z palety barw Enix.

 

Grzejniki z kolekcji dekoracyjnej spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagającego użytkownika. A ich estetyczny design będzie prawdziwą ozdobą każdej łazienki.

Grzejniki dekoracyjne / łazenkowe / ozdobne