Grzejniki do kompleksowej aranżacji Twojego mieszkania!

Grzejniki do kompleksowej aranżacji Twojego mieszkania!
5 (100%) 1 vote

 

Do nowocześnie urządzonego salonu pasować będzie świetnie grzejnik dekoracyjny Sorento firmy Enix. Jego podłużna forma zaprezentuje się doskonale obok oryginalnych minimalistycznych sprzętów. Umieszczony na nieco jaśniejszej ścianie grafitowy grzejnik o geometrycznym wykończeniu stanie się niezbędną, funkcjonalną i elegancką zarazem częścią salonu. W linii nowoczesnej znajdziemy także grzejnik dekoracyjny Santos o barwie grafitowej, który jest niewątpliwie optymalnym rozwiązaniem dla holu. Płaski, przylegający do powierzchni zawieszony na nieco jaśniejszej ścianie będzie jej najlepszą ozdobą. Nowoczesna łazienka ujmująca swoją prostotą i funkcjonalnością to doskonałe miejsce dla ozdobnego grzejnika Libra. Urządzenie posiada proporcjonalny, harmonijny kształt, występuje standardowo w kolorze graphite strukturalny. To znakomita symetria i oryginalna forma. Do łazienek w minimalistycznym stylu, w których zastosowano dodatki o wyostrzonych kształtach idealny będzie także grzejnik dekoracyjny Hiacynt o prostej, geometrycznej formie i idealnie dobranych proporcjach. Standardowo dostępny jest w kolorach biały półmat RAL9016 i silver. W linii nowoczesnej znalazł się również grzejnik Boston, o mocno zaakcentowanej geometrycznej i surowej formie, który świetnie zaprezentuje się w pomieszczeniach o stylistyce industrialnej.

 

Wnętrze o wystroju klasycznym, w którym dominują stylowe meble i tradycyjne motywy wzornicze to najlepsze miejsce dla ekskluzywnego grzejnika dekoracyjnego Madera z linii harmonijnej. Urządzenie o srebrnej barwie, umieszczone poniżej okna, w miejscu od lat zarezerwowanym dla grzejników, posiada uwypuklony kształt i łagodnie zaokrąglone krawędzie. W tradycyjnie urządzonym holu oddzielającym salon od łazienki, możemy umieścić srebrny, o zaokrąglonych krawędziach grzejnik Memfis, który dzięki swemu wydłużonemu kształtowi będzie dobrze komponować się z pionowymi dodatkami, np. lustrem.

 

Wnętrze łazienki powinno sprzyjać relaksowi, wyciszać emocje i nastrajać pozytywnie. W zaaranżowanym gustownie pomieszczeniu najlepiej zaprezentuje się zawieszony na ścianie elegancki grzejnik dekoracyjny Elite w kolorze srebrny strukturalny. Urządzenie ma nietypową i zarazem funkcjonalną formę. Jego konstrukcja oparta jest na jednym, ozdobnym kolektorze. Do linii harmonijnej należy także grzejnik Quatro o niezwykle ciekawej, plastycznej linii i opływowej formie, który świetnie będzie wyglądał w pomieszczeniach wyposażonych w galanterię łazienkową o kształtach obłych i zaokrąglonych. Standardowo dostępny jest w kolorach biały półmat RAL i silver.

 

Doskonałym rozwiązaniem do pomieszczeń urządzonych w stylu tradycyjnym będzie pokojowy grzejnik dekoracyjny Royal, w kolorze brązowym, należący do linii klasycznej o poziomym układzie, posiadający ażurową ozdobną czarną kratkę. To najlepsza propozycja dla wnętrz, w których dominują barwy: żółta, zielona oraz wszelkie odcienie brązu. Ciekawy wzorniczo i funkcjonalny jest doskonałą alternatywą dla grzejników panelowych. Pięknie zaprezentuje się obok wiklinowych koszyków, suszonych kwiatów i innych ozdobnych dodatków nawiązujących do natury. Do tej linii należy także funkcjonalny grzejnik przedpokojowy Capri, zaopatrzony w cztery wieszaki punktowe i ażurową kratkę. Urządzenie może pełnić rolę wieszaka i suszarki. Ciekawą propozycją firmy jest również grzejnik dekoracyjny Rama o brązowej barwie, którego forma przypomina ramę obrazu. Najlepiej będzie wyglądał w łazienkach o fantazyjnym designie. Natomiast łazienka o dowolnym wystroju to świetne miejsce dla uniwersalnych grzejnika dekoracyjnego Focus o lekkiej konstrukcji zdelikatnie wyprofilowanymi rurkami i białym kolorze RAL 9016.

Piękno ukryte w detalach to prawdziwy sekret ładnych, gustownie urządzonych mieszkań. To one przecież tworzą wspólnie z meblami niepowtarzalny klimat pomieszczenia. I często to właśnie one są przysłowiową aranżacyjną kropką nad „i” każdego wnętrza.

Dobierz z nami grzejnik dekoracyjny do Twojego domu.

Grzejniki dekoracyjne / łazenkowe / ozdobne