Grzejniki ozdobne łazienkowe i do salonu

Jeżeli jesteś zainteresowany kupnem grzejnika, który nie tylko znakomicie spełni swoją funkcję, ale także wpasuje się w wystrój przestrzeni, sprawdź ofertę Enix: oferujemy wyjątkowe grzejniki ozdobne. Nasze modele to znakomitej jakości produkty w naprawdę rozsądnej cenie, które sprawdzą się zarówno w łazienkach, salonach, jak i pomieszczeniach biurowych i użytkowych.

Staramy się, aby design naszych produktów był nowoczesny i atrakcyjny wizualnie. Skutecznie zamaskowaliśmy połączenia, żeby nie psuły estetyki grzejnika. Dzięki temu urządzenie jest proste, gładkie, nie zwraca na siebie niepotrzebnej uwagi, ale znakomicie spełnia swoją funkcję. Unikatowość naszej oferty wynika z pasji do designu w użytkowej formie.

Staramy się codziennie przekuwać ją w niepowtarzalne grzejniki ozdobne. Kraków to miejsce, w którym nasze pomysły nabierają realnych kształtów. Oferty Enix nie ograniczamy wyłącznie do mieszkańców Małopolski. Szukasz grzejników ozdobnych ? Znajdziesz je w każdym większym mieście naszego kraju.

SZEROKI WACHLARZ MODELI I WERSJI KOLORYSTYCZNYCH

Ozdobne grzejniki ozdobne łazienkowe i pokojowe Enix to szeroki wachlarz produktów, wśród których znajdziecie:
• ozdobne grzejniki drabinkowe,
• grzejniki ozdobne płytowe,
• ozdobne grzejniki elektryczne.

Producent grzejników ozdobnych do salonu i łazienek Enix oferuje Państwu produkty w podstawowej palecie Enix, która zawiera aż 30 odcieni. Nie ograniczamy się tylko do naszej wybranej palety. Malujemy grzejniki również na kolory z szerokiej palety RAL. Wszystkie produkty malowane są w naszej lakierni. Kup ozdobny grzejnik łazienkowy i popraw wygląd swojego wnętrza!

ENIX – SPRAWDZONA Z PONAD 25 LETNIM DOŚWIADCZENIEM

Producent grzejników ozdobnych Enix to sprawdzona firma posiadająca Certyfikat Rzetelności przyznany przez Krajowy Rejestr Dłużników. Potwierdza on solidność i terminowość firmy, oraz brak jakichkolwiek zobowiązań notowanych w jednostce KRD. Dbamy także o środowisko naturalne – jesteśmy członkiem znanej fundacji Partnerstwo dla Środowiska.

Zgodnie z obowiązującym ustawodawstwem, producent grzejników ozdobnych Enix troszczy się o środowisko, racjonalnie gospodarując elektrycznością oraz wodą. Dbamy również o minimalizację zanieczyszczeń, dzięki monitorowaniu pyłów i gazów oraz ograniczaniu zużycia paliw i surowców. Współpracujemy wyłącznie z dostawcami, którzy również ściśle stosują się do zasad Polityki Środowiskowej. Serdecznie zapraszamy do podjęcia z nami współpracy, gwarantujemy zadowolenie!

Grzejniki dekoracyjne / łazenkowe / ozdobne