Grzejniki płytowe pokojowe

Grzejniki płytowe Enix to sprawdzone produkty w rozsądnej cenie. Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości materiałów możemy zapewnić naszym klientom trwały i niezawodny system grzewczy, którego design będzie dodatkowym, modnym akcentem w ich pomieszczeniu.

Z grzejnikami płytowymi stalowymi Państwa wnętrza zyskają zdecydowanie więcej ciepła. Wyjątkowy kształt płyty w połączeniu z odpowiednio wysoką, zrównoważoną temperaturą grzejnika sprawią, że każdy będzie zadowolony z temperatury panującej w pomieszczeniu, w którym zamontowano nasze grzejniki płytowe.

CHARAKTERYSTYKA GRZEJNIKÓW PŁYTOWYCH Z KATALOGU ENIX

Pośród wielu typów grzejników na rynku, grzejniki płytowe nadal pozostają jednymi z najchętniej kupowanych do naszych domów, firm oraz instytucji. Grzejniki płytowe charakteryzują się klasycznym, eleganckim wyglądem, jednak coraz częściej zaskakują zastosowaniem innowacyjnych elementów.

Firma Enix oferuje bardzo szeroki wachlarz tych modeli, w wielu rozmiarach, tak aby każdy, bez względu na potrzeby, wielkość pomieszczeń oraz metraż domu, mógł dobrać odpowiednie dla siebie grzejniki. Świetnie sprawdzą się jako grzejniki pokojowe – stabilne i estetyczne. Polecane są również jako urządzenia grzewcze do sypialni oraz pokojów dziennych.

Ich ogromną zaletą jest mała powierzchnia, dzięki czemu bardzo szybko uzyskany zostaje efekt cieplny, a to z kolei przekłada się na znacznie niższe rachunki za energię.

NIETYPOWY DESIGN DO TWOJEGO WNĘTRZA

Interesuje Państwa zakup grzejnika płytowego? Cena i jakość naszych wyrobów będzie wyjątkowo pozytywnym zaskoczeniem! Grzejniki płytowe producenta Enix, to nie tylko funkcjonalne urządzenia grzewcze, ale dodatkowo nietypowe, designerskie projekty, które dobrze sprawdzą się w klasycznych i minimalistycznych wnętrzach.

Nasze modele grzejników płytowych występują w prostych formach, jak np. Plain czy Plain Art, Plain Vertical oraz Plain Art Vertical. Ich gładka powierzchnia wpasuje się w każdą charakterystykę wystroju salonów, pokoi i biur.

Dopełnia ona wnętrza nie zaburzając harmonijności ich wystroju, a w przypadku wyboru jednego z oferowanych kolorów grzejników Enix, otrzymacie Państwo produkt w dobrej cenie, będący wyrazistym, kolorystycznym akcentem pomieszczenia.

Warto również spojrzeć na naszą pełną listę katalogową grzejników płytowych oraz pozostałych produktów dostępnych w naszej ofercie. Zapraszamy!

Grzejniki dekoracyjne / łazenkowe / ozdobne