TURBO ENVKN5

Grzejnik kanałowy TURBO ENVKN5 z wentylatorem został stworzony z myślą o przestronnych wnętrzach z licznymi przeszkleniami. Wykorzystanie nowoczesnego wentylatora o niskim poborze prądu i bardzo cichej pracy nie zakłóca komfortu użytkowników, a precyzyjny i prosty w obsłudze panel sterowania umożliwia łatwe i dokładne ustawienie optymalnej temperatury.

Zastosowanie ekonomicznego wentylatora pozwoliło na otrzymanie urządzenia grzewczego o większej mocy i krótszym czasie reakcji. Dodatkowo mała bezwładność cieplna, a także zastosowanie elektronicznej regulacji pozwala na osiągnięcie oszczędności w sezonie grzewczym sięgających ponad 20%.

Zalety:

Oszczędność

Grzejnik kanałowy Turbo VKN5 z wentylatorem wyposażony został w ciche i energooszczędne wentylatory. Dzięki takiemu rozwiązaniu powstał niezwykle wydajny grzejnik, który sprawdzi się w każdym pomieszczeniu.

Funkcjonalność

Konwektor kanałowy to dyskretny sposób dostarczania ciepła do przestronnych i eleganckich pomieszczeń o dużych powierzchniach przeszklonych. Jedynym widocznym elementem jest elegancka kratka wkomponowana w podłogę, pod którą w kanale umieszczony jest element grzewczy. Łatwy demontaż kratki umożliwia szybkie oczyszczenie wnętrza kanału.

Komfort

Grzejniki kanałowe z wentylatorem najszybciej ze wszystkich grzejników reagują na zmieniające się w pomieszczeniu zapotrzebowanie na ciepło, dzięki czemu w ogrzewanym pomieszczeniu nie występuje zjawisko przegrzania.

Grzejniki kanałowe z wentylatorem umieszczone wzdłuż zewnętrznych przegród budowlanych tworzą kurtynę powietrza, która oddziela ciepłe i zimne powietrze oraz nie dopuszcza do „wlewania się” chłodu przy podłodze.

Zastosowanie grzejników kanałowych TURBO VKN5 pozwala wyeliminować zjawisko kondensacji pary wodnej na powierzchni przeszklonej przegrody budowlanej.

Trwałość

Wysoka jakość materiałów, z których wykonany jest wymiennik ciepła (miedź-aluminium) gwarantuje odporność na korozję.

 

SUGEROWANY DO:

Nowoczesne pomieszczenia

Grzejniki dekoracyjne / łazenkowe / ozdobne