Łazienka w stylu TREND

grzejnik co Trend TDCh 2

 

Pomysłów na wygląd naszej łazienki jest bardzo wiele, wystarczy przejrzeć fachowe pisma czy porozmawiać z projektantem. Jeżeli wybierzemy np. pomieszczenie, w którym pojawią się elementy drewniane wnętrze będzie wyglądać nie tylko elegancko, ale swoim wystrojem nawiąże do świata natury. A to z pewnością zapewni doskonały wypoczynek po dniu pracy, pozwoli nabrać dystansu do otaczającej nas często niełatwej rzeczywistości. Gustowne drewniane dodatki jak choćby akcesoria łazienkowe z bambusa, dozownik na mydło, mydelniczka, lusterko, jakaś misa, suszone kwiaty czy wreszcie kojarzące się z wodą muszle i kamienie to tylko niektóre z propozycji na stworzenie „naturalnej” łazienki. Jeśli dodatkowo pomalujemy ściany na jeden z odcieni beżu lub zieleni będzie ona na pewno nastrajać bardzo pozytywnie.

 

W takiej łazience powinien znaleźć się odpowiedni, dobrze komponujący się z innymi elementami wnętrza nowoczesny kaloryfer. Doskonałą propozycją dla urządzonego w naturalnym stylu pomieszczenia jest dekoracyjny, pionowy grzejnik TREND firmy ENIX. Urządzenie posiada unikalny system łączeń – poziome rurki łagodnie przechodzą w bryłę kolektora. Ten stalowy grzejnik standardowo dostępny w kolorze biały półmat wyposażony został w jednej z wersji w boczne listwy dekoracyjne o drewnianym wykończeniu. W otoczeniu dobranych kolorystycznie dodatków, umiejscowiony na wpadającej w ciemny róż ścianie grzejnik TREND zaprezentuje się wyśmienicie. A kiedy powiesimy na nim ręczniki w podobnej barwie utworzy niepowtarzalną designersko kompozycję.

 

Pomysł na „naturalną” łazienkę jest tylko jednym z wielu rozwiązań aranżacyjnych. To propozycja dla miłośników przyrody, spragnionych ciepła i spokoju, jakie te ozdobne, funkcjonalne urządzenia i dodatki wprowadzają do wnętrz. Kąpiel czy prysznic w takiej łazience cieszy zmysły, napawa optymizmem, dodaje energii i choć na moment przenosi nas na łono natury.

Grzejniki dekoracyjne / łazenkowe / ozdobne