Linia Design – wyjątkowe grzejniki do wyjątkowych wnętrz

grzejnik co LIBRA L 2

 

W kolekcji znalazł się miedzy innymi grzejnik Elit w kolorze graphite strukturalny, o nietypowej a zarazem funkcjonalnej formie. Konstrukcja urządzenia oparta jest na jednym, ozdobnym kolektorze zchromowaną listwą, która idealnie koresponduje z wnętrzem łazienki. Niezwykle elegancki design sprawia, iż urządzenie świetnie pasuje do nowoczesnych, przestronnych wnętrz w tonacji eleganckiej szarości z delikatną srebrną i grafitową nutą. Aby podkreślić wyjątkowy charakter domu, można skorzystać z kompleksowej oferty firmy ENIX, która proponuje obok należącego do tej samej linii grzejnika łazienkowego Elit, eleganckie grzejniki do salonu – Madera i holu – Memfis. Pokojowy grzejnik Madera to ekskluzywne urządzenie o uwypuklonej kształcie, Memfis, zaś dzięki swej wydłużonej formie może świetnie prezentować się w otoczeniu pionowych dodatków np. lustra. Linię charakteryzuje identyczny motyw wzorniczy – łagodnie zaokrąglone kształty krawędzi.

 

Libra, grzejnik o idealnej symetrii, pasuje do funkcjonalnych i minimalistycznych wnętrz. Urządzenie ma proporcjonalny, harmonijny kształt, występuje standardowo w kolorze graphite strukturalny. Może doskonale prezentować się z luksusowymi grzejnikami z kolekcji nowoczesnej, o geometrycznych kształtach krawędzi – do salonu Sorento i do holu – Santos. Ciemna, grafitowa barwa Sorento i jego podłużna, pozioma forma będą doskonale harmonizowały z płaskim, przylegającym do powierzchni ściany grzejnikiem Santos.

 

Ciekawą propozycją firmy jest również grzejnik Rama RM o brązowej barwie, którego forma przypomina ramę obrazu. Najlepiej będzie wyglądał w łazienkach o fantazyjnym wystroju.

 

Royal R to także brązowy grzejnik pokojowy o układzie poziomym. Wyposażony został w ażurową kratkę ozdobną w kolorze czarnym. Może być doskonałą alternatywą grzejników panelowych. Do kolekcji należy także funkcjonalny grzejnik przedpokojowy Capri C, zaopatrzony w cztery wieszaki punktowe i ażurową kratkę. Urządzenie może pełnić rolę wieszaka i suszarki. Niezwykle bogata linia grzejników Design to nie tylko ozdoba każdego domu, to także kolekcja niezawodnych urządzeń ogrzewających pomieszczenia.

Grzejniki dekoracyjne / łazenkowe / ozdobne