Wstecz

Grzejniki do kompleksowej aranżacji Twojego mieszkania!

Piękno ukryte w detalach to prawdziwy sekret ładnych, gustownie urządzonych mieszkań. To one przecież tworzą wspólnie z meblami niepowtarzalny klimat pomieszczenia. I często to właśnie one są przysłowiową aranżacyjną kropką nad „i” każdego wnętrza. Dobierz z nami grzejnik dekoracyjny do Twojego domu.

Do nowocześnie urządzonego salonu pasować będzie świetnie grzejnik dekoracyjny Sorento firmy Enix. Jego podłużna forma zaprezentuje się doskonale obok oryginalnych minimalistycznych sprzętów. Umieszczony na nieco jaśniejszej ścianie grafitowy grzejnik o geometrycznym wykończeniu stanie się niezbędną, funkcjonalną i elegancką zarazem częścią salonu. W linii nowoczesnej znajdziemy także grzejnik dekoracyjny Santos o barwie grafitowej, który jest niewątpliwie optymalnym rozwiązaniem dla holu. Płaski, przylegający do powierzchni zawieszony na nieco jaśniejszej ścianie będzie jej najlepszą ozdobą. Nowoczesna łazienka ujmująca swoją prostotą i funkcjonalnością to doskonałe miejsce dla ozdobnego grzejnika Libra. Urządzenie posiada proporcjonalny, harmonijny kształt, występuje standardowo w kolorze graphite strukturalny. To znakomita symetria i oryginalna forma. Do łazienek w minimalistycznym stylu, w których zastosowano dodatki o wyostrzonych kształtach idealny będzie także grzejnik dekoracyjny Hiacynt o prostej, geometrycznej formie i idealnie dobranych proporcjach. Standardowo dostępny jest w kolorach biały półmat RAL9016 i silver. W linii nowoczesnej znalazł się również grzejnik Boston, o mocno zaakcentowanej geometrycznej i surowej formie, który świetnie zaprezentuje się w pomieszczeniach o stylistyce industrialnej.

Wnętrze o wystroju klasycznym, w którym dominują stylowe meble i tradycyjne motywy wzornicze to najlepsze miejsce dla ekskluzywnego grzejnika dekoracyjnego Madera z linii harmonijnej. Urządzenie o srebrnej barwie, umieszczone poniżej okna, w miejscu od lat zarezerwowanym dla grzejników, posiada uwypuklony kształt i łagodnie zaokrąglone krawędzie. W tradycyjnie urządzonym holu oddzielającym salon od łazienki, możemy umieścić srebrny, o zaokrąglonych krawędziach grzejnik Memfis, który dzięki swemu wydłużonemu kształtowi będzie dobrze komponować się z pionowymi dodatkami, np. lustrem.

Wnętrze łazienki powinno sprzyjać relaksowi, wyciszać emocje i nastrajać pozytywnie. W zaaranżowanym gustownie pomieszczeniu najlepiej zaprezentuje się zawieszony na ścianie elegancki grzejnik dekoracyjny Elite w kolorze srebrny strukturalny. Urządzenie ma nietypową i zarazem funkcjonalną formę. Jego konstrukcja oparta jest na jednym, ozdobnym kolektorze. Do linii harmonijnej należy także grzejnik Quatro o niezwykle ciekawej, plastycznej linii i opływowej formie, który świetnie będzie wyglądał w pomieszczeniach wyposażonych w galanterię łazienkową o kształtach obłych i zaokrąglonych. Standardowo dostępny jest w kolorach biały półmat RAL i silver.

Doskonałym rozwiązaniem do pomieszczeń urządzonych w stylu tradycyjnym będzie pokojowy grzejnik dekoracyjny Royal, w kolorze brązowym, należący do linii klasycznej o poziomym układzie, posiadający ażurową ozdobną czarną kratkę. To najlepsza propozycja dla wnętrz, w których dominują barwy: żółta, zielona oraz wszelkie odcienie brązu. Ciekawy wzorniczo i funkcjonalny jest doskonałą alternatywą dla grzejników panelowych. Pięknie zaprezentuje się obok wiklinowych koszyków, suszonych kwiatów i innych ozdobnych dodatków nawiązujących do natury. Do tej linii należy także funkcjonalny grzejnik przedpokojowy Capri, zaopatrzony w cztery wieszaki punktowe i ażurową kratkę. Urządzenie może pełnić rolę wieszaka i suszarki. Ciekawą propozycją firmy jest również grzejnik dekoracyjny Rama o brązowej barwie, którego forma przypomina ramę obrazu. Najlepiej będzie wyglądał w łazienkach o fantazyjnym designie. Natomiast łazienka o dowolnym wystroju to świetne miejsce dla uniwersalnych grzejnika dekoracyjnego Focus o lekkiej konstrukcji zdelikatnie wyprofilowanymi rurkami i białym kolorze RAL 9016.

Piękno ukryte w detalach to prawdziwy sekret ładnych, gustownie urządzonych mieszkań. To one przecież tworzą wspólnie z meblami niepowtarzalny klimat pomieszczenia. I często to właśnie one są przysłowiową aranżacyjną kropką nad „i” każdego wnętrza.

Dobierz z nami grzejnik dekoracyjny do Twojego domu.