Enix – sprawdzony producent grzejników dekoracyjnych

 Enix to wiodący producent grzejników dekoracyjnych w Polsce. Produkowane przez nas modele to wielozadaniowe systemy grzewcze, które znakomicie sprawdzą się jako grzejniki dekoracyjne pokojowe, łazienkowe czy biurowe. Będą świetnie sprawowały się w każdym z wymienionych pomieszczeń, a także w przestrzeniach usługowych czy użytkowych . Jako producenci grzejników elektrycznych wiemy, że w ogrzewaniu ważny jest nie tylko efekt, ale również wygląd urządzenia. Dlatego staramy się w naszych modelach łączyć nowoczesny design z klasycznym zamysłem. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Chcesz mieć pewność, że zakupiony grzejnik będzie Ci służył bezawaryjnie przez lata? Postawa na Enix — najlepszego polskiego producenta grzejników.

RODZAJE GRZEJNIKÓW DEKORACYJNYCH ENIX

Na asortyment producenta grzejników Enix składają się modele grzejników:
• łazienkowych i pokojowych,
• pionowych,
• poziomych,
• drabinkowych,
• płytowych,
• C.O. i elektrycznych.
Nasza oferta to także nietypowe rodzaje grzejników. Jesteśmy bezpośrednimi producentami grzejników dekoracyjnych. Posiadamy systemy grzewcze obudowane na formie dostosowanej do montażu głośników, luster, lub zakończonych haczykami, które mogą posłużyć jako wieszak. Wszystkie nasze produkty dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych z podstawowej palety ENIX, a niektóre modele także z palety dodatkowej i metalicznej. Dzięki temu klient może dostosować grzejniki dekoracyjne producenta Enix precyzyjnie do swoich wymagań.

Naszą kolejną specjalnością, oprócz produkcji grzejników płytowych i dekoracyjnych, są grzejniki łazienkowe. Jako producent z wieloletnim doświadczeniem doskonale wiemy, czego potrzebujesz. Modele z naszej oferty dostępne są w wielu wersjach kolorystycznych oraz różnych układach (poziome, pionowe), co sprawia, że świetnie wkomponują się nawet we wnętrze o nietypowym metrażu. Z Enix każdy znajdzie swój wymarzony model grzejników łazienkowych.  Produkcja w naszej firmie to przede wszystkim połączenie użyteczności oraz designu. Służymy Państwu pomocą i fachową radą przy wyborze odpowiednich grzejników produkowanych dla danego wnętrza.

WYJĄTKOWE ROZWIĄZANIA DO KLASYCZNYCH I NOWOCZESNYCH POMIESZCZEŃ

Jako producenci grzejników łazienkowych i dekoracyjnych, oferujemy zarówno minimalistyczne, jak i bardzo klasycznie wyprofilowane modele. Dla wielbicieli minimalizmu i nietypowych rozwiązań polecamy grzejnik Trel TR – oryginalny, designerski wygląd, najwyższa jakość i wygodna idąca w parze z funkcjonalnością. Dla wielbicieli klasycznej formy również przygotowaliśmy kilka propozycji – jedną z nich jest grzejnik dekoracyjny Memfis Plus MSP. Jako doświadczeni producenci grzejników, zaprojektowaliśmy i stworzyliśmy ten model specjalnie dla najbardziej wymagających klientów, którzy cenią sobie wielozadaniowość nowoczesnej, ale zarazem klasycznej formy. Taki model znakomicie sprawdzi się w luksusowych apartamentach i domach. Zaufaj nam i wybierz jakość grzejniki dekoracyjne. Producent – firma Enix – to dobry wybór!