Enix – sprawdzony producent grzejników dekoracyjnych

 Enix to wiodący producent grzejników dekoracyjnych w Polsce. Produkowane przez nas modele to wielozadaniowe systemy grzewcze, które znakomicie sprawdzą się jako grzejniki dekoracyjne pokojowe, łazienkowe czy biurowe. Będą świetnie sprawowały się w każdym z wymienionych pomieszczeń, a także w przestrzeniach usługowych czy użytkowych . Jako producent grzejników wiemy, że w ogrzewaniu ważny jest nie tylko efekt, ale również wygląd urządzenia. Dlatego staramy się w naszych modelach łączyć nowoczesny design z klasycznym zamysłem. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Chcesz mieć pewność, że zakupiony grzejnik będzie Ci służył bezawaryjnie przez lata? Postaw na Enix — najlepszego polskiego producenta grzejników.

RODZAJE GRZEJNIKÓW DEKORACYJNYCH ENIX

Na asortyment producenta grzejników Enix składają się modele grzejników:
• łazienkowych i pokojowych,
• pionowych,
• poziomych,
• drabinkowych,
• płytowych,
• C.O. i elektrycznych.
Nasza oferta to także nietypowe rodzaje grzejników. Enix jako jedyny producent na świecie produkuję grzejnik z funkcją głośnika. „LIBRA AUDIO” – grzejnik z kolumną głośnikową. Spektakularne połączenie technologii grzewczej z wysokiej klasy sprzętem grającym. Posiadamy rozwiązania, obudowane na profilach dostosowanych do montażu luster RAMA MIRROR RMM, oświetlenia MANGO LIGHT, PALMA PL, BAMBUS BS. Wszystkie nasze produkty dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych z podstawowej palety ENIX, a niektóre modele także z palety dodatkowej i metalicznej. Dzięki temu klient może dostosować grzejniki dekoracyjne producenta Enix precyzyjnie do swoich wymagań.

 Naszą kolejną specjalnością, oprócz produkcji grzejników płytowych i dekoracyjnych, są grzejniki łazienkowe. Jako producent z wieloletnim doświadczeniem doskonale wiemy, czego potrzebujesz. Modele z naszej oferty dostępne są w wielu wersjach kolorystycznych oraz różnych układach, co sprawia, że świetnie wkomponują się nawet we wnętrze o nietypowym metrażu. W ofercie Enix każdy znajdzie swój wymarzony model grzejnika.  Produkcja w naszej firmie to przede wszystkim połączenie użyteczności oraz designu. Służymy Państwu pomocą i fachową radą przy wyborze odpowiednich grzejników produkowanych dla danego wnętrza.

WYJĄTKOWE ROZWIĄZANIA DO KLASYCZNYCH I NOWOCZESNYCH POMIESZCZEŃ

Jako producent grzejników łazienkowych i dekoracyjnych, oferujemy zarówno minimalistyczne, jak i bardzo klasycznie wyprofilowane modele. Dla wielbicieli minimalizmu i nietypowych rozwiązań polecamy grzejniki z marki ENIX CREATE – LIBRA L oraz BOSTON B – oryginalny, designerski wygląd, najczęściej wybierany przez architektów wnętrz. Dla wielbicieli klasycznej formy również przygotowaliśmy kilka propozycji – jedną z nich jest grzejnik MEMFIS PLUS MSP. Jako doświadczeni producenci grzejników, zaprojektowaliśmy i stworzyliśmy ten model specjalnie dla najbardziej wymagających klientów, którzy cenią sobie wielozadaniowość nowoczesnej, ale zarazem klasycznej formy. Taki model znakomicie sprawdzi się w luksusowych apartamentach i domach. Zaufaj nam i wybierz jakość. Producent – firma Enix – to dobry wybór!