Grzejnik LIBRA AUDIO LA

Produkt wyróżniony w konkursie „DESIGN DLA KONESERA 2014”

LIBRA AUDIO to perfekcyjne połączenie grzejnika LIBRA ze specjalnie zaprojektowaną kolumną głośnikową na najwyższym poziomie. Grzejnik występuje w dowolnym kolorze z palety podstawowej ENIX.

DANE TECHNICZNE GŁOŚNIKA LIBRA AUDIO:

Pasmo przenoszenia: 65Hz – 25kHz, +/- 3dB
Skuteczność: 85dB
Impedancja nominalna: 8Ω
Moc nominalna: 40W
Moc maksymalna: 60W

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁOWE ZAŁOŻENIA TECHNICZNE

Moduł Libra Audio należy podpiąć jak zwykły głośnik do dowolnego źródła dźwięku. Z tyłu obudowy znajduje się terminal, do którego podpinamy przewód głośnikowy zgodnie z biegunowością kabli. Kolumna posiada specjalne wyfrezowania w okolicach terminala, które umożliwiają doprowadzenie i podpięcie przewodu – nadtynkowo poziomo lub pionowo. Dla zapewnienia odpowiedniej estetyki i uniknięcia ‚zwisających’ przewodów, zaleca się umieszczenie przewodu w warstwie tynku i wyprowadzenie go w miejscu, gdzie znajduje się terminal.

Kolumny można użyć zarówno jako komponentu zestawu stereo jak i głośnika współpracującego z amplitunerem kina domowego w dowolnej konfiguracji (5.0, 7.0). Można też wykorzystać ją jako pojedyncze źródło dźwięku podpinając Libra Audio do osobnego wyjścia, np. drugiej strefy amplitunera i w mniej wymagających pomieszczeniach użyć sygnału z lewego lub prawego kanału, natomiast w celu ich zsumowania do sygnału mono trzeba użyć dostępnego jako oddzielne akcesorium konwertera, np. SMC-1, i podpiąć go pomiędzy źródłem sygnału a wzmacniaczem.

SUGEROWANY DO:

pomieszczeń nowoczesnych w stylu minimalistycznym

Pasujące akcesoria

Tabela wymiarów

TYPSzer [mm]Wys [mm]Głęb [mm]Rozstaw przyłączy [mm]Moc (75/65/20) [W]Moc (55/45/20) [W]Max moc grzałki [W]
LA 600 600 90-95 50 312 166 -

Modele 3D

Typ 3D DWG 3D 3ds 3D OBJ mm mm mm
LA-606 600 600 90–95

Instrukcje

Typ Plik
Instrukcja montażu Libra Audio.pdf

Katalogi techniczne

Typ Plik
LIBRA AUDIO karta techniczna PL
Grzejniki dekoracyjne / łazenkowe / ozdobne