Enix Create

Rozwiń filtryZwiń filtry

Wyczyść filtry

Grzejniki dekoracyjne Enix Create – połączenie designu i funkcjonalności

Grzejniki dekoracyjne ENIX Create to wyjątkowe połączenie unikatowego designu, nowoczesnej technologii oraz użyteczności. Dzięki swej różnorodności podkreślą wyjątkowość wnętrz urządzonych w każdym stylu. W naszej ofercie znajdziesz też formy, które mogą stanowić główny element aranżacji.

 

Grzejniki dekoracyjne dla wymagających

Rola grzejników we wnętrzach nie musi ograniczać się do kwestii ściśle użytkowych. Nasze grzejniki projektujemy tak, by można było zapomnieć o konieczności ich maskowania. Przeciwnie – dekoracyjna forma sprawia, że bez problemu wpisują się w różne style aranżacji wnętrz, stanowiąc ich integralny element.

 

Grzejniki ozdobne z serii ENIX Create idą nawet o krok dalej. Mogą być zarówno pełnoprawną częścią aranżacji, jak i jej centralnym punktem.

 

Grzejnik – dzieło sztuki

W kolekcji ENIX Create znaleźć można zarówno grzejniki o prostych, geometrycznych formach, takie jak np. grzejnik Boston B, jak i przykuwające spojrzenia grzejniki Palma P czy Bambus B (projekt – Mulawa Design). Ich inspirowany naturą kształt można podkreślić wielobarwnym oświetleniem LED, które dodatkowo akcentuje dekoracyjny charakter.

 

Mango Light ML to kolejny model, który udowadnia, że grzejnik dekoracyjny pionowy to pomysłowy sposób na dodanie oryginalnego charakteru pomieszczeniom, niezależnie od ich funkcji. Wyróżnia go unikalny kształt profili, który można podkreślić, włączając dedykowane delikatne ledowe oświetlenie.

 

Przykładem grzejnika o wyjątkowo dekoracyjnym charakterze jest z pewnością grzejnik Rama Batik RMB. Został zaprojektowany jako rama okalająca obraz autorstwa Marthy Mulawy wykonany techniką batiku. Dzieło zostało zatopione w szkle i w tej formie pełni funkcję panelu przedniego grzejnika. Można go podświetlić, dzięki czemu grzejnik stanie się jednocześnie niepowtarzalną lampą.

 

Grzejniki ozdobne i praktyczne

Designerskie grzejniki ENIX udowadniają, że oryginalne wzornictwo z powodzeniem może iść w parze z praktycznymi rozwiązaniami, jak np. wieszak w grzejniku Palma P. Dzięki temu model ten nie tylko ogrzeje pomieszczenie, lecz także będzie wygodnym miejscem do powieszenia odzieży.

 

Tworząc serię grzejników ozdobnych ENIX Create, zadbaliśmy również o możliwość dopasowywania ich do potrzeb odbiorcy. Na zamówienie klienta większość modeli możemy wykonać w wersji elektrycznej.