GRZEJNIKI DO ŁAZIENKI – JAKIE WYBRAĆ?

Grzejnik dekoracyjny łazienkowy

Kiedy słyszysz pojęcie „grzejnik łazienkowy”, prawdopodobnie myślisz tylko o jednym rodzaju grzejnika. Istnieje jednak wiele opcji, nawet bardzo stylowych, do suszenia ręczników i nie tylko. Czy kiedykolwiek słyszałeś o nowoczesnych grzejnikach dekoracyjnych? To grzejniki dla każdego!

Grzejnik nie tylko w klasycznym stylu drabinkowym 

Typowy grzejnik łazienkowy to klasyczny, drabinowy grzejnik na którym wieszasz ręczniki na różnych szczeblach drabiny. Bez wątpienia jest to bardzo przydatny system, ale dostępna jest teraz cała gama konstrukcji grzejników drabinkowych. Istnieją nowoczesne warianty, takie jak grzejnik RUBAN, BOSTON czy ELIT marki Enix. Dzięki nietuzinkowemu wykończeniu architektonicznemu i szerokiej gamie kolorystycznej, możesz dopasować łazienkę do najnowszych trendów.

Elegancja i szyk

Dla tych, którzy kochają gustowne rozwiązania polecamy grzejnik dekoracyjny SOTTI. To prawdziwa współczesna elegancja! Minimalistyczna forma grzejnika SOTTI doskonale łączy się z nowoczesnymi wnętrzami, ale pasuje również do tradycyjnych mieszkań i tych o śmiałym wyglądzie.

Nowoczesny i praktyczny styl

Być może wolisz połączenie nowoczesności z praktycznymi rozwiązaniami? Linia grzejników dekoracyjnych LIBRA marki Enix  to idealny wybór dla tych, którzy chcą nadać nieprzeciętny styl a zarazem charakter swojemu wnętrzu. To połączenie nadaje nowoczesny szyk w połączeniu z praktyczną oryginalnością.

Chcesz pójść o krok dalej? A co powiesz na grzejnik FLEXI marki Enix? To nie tylko doskonały wybór, ale także poręczny element do dostosowania wyglądu grzejnika do twoich upodobań i tworzenia własnych akcentów.

Niezależnie czy wybierzesz grzejnik łazienkowy w klasycznym stylu drabinkowym czy bardziej nowoczesne rozwiązanie, sprawimy że Twoje ręczniki będą zawsze suche i ciepłe! Grzejniki dekoracyjne marki Enix oferują praktyczne rozwiązania, nie tylko zapewniają szybsze suszenie ręczników, ale również nadają elegancję i styl każdemu wnętrzu. Są również oszczędne, gdyż charakteryzują się bardzo dużą wydajnością cieplną, przy 10 krotnie mniejszym zużyciu wody.

Grzejniki dekoracyjne / łazenkowe / ozdobne