Jaki wybrać grzejnik do holu i przedpokoju?

Jeśli nie wiesz, jaki wybrać grzejnik do holu czy przedpokoju – zaufaj naszej wiedzy oraz doświadczeniu i sprawdź kolekcję grzejników marki Enix.

Funkcję holu oraz przedpokoju doceniamy szczególnie jesienią i zimą. To właśnie wtedy potrzebujemy więcej miejsca do suszenia      i przechowywania odzieży wierzchniej. Jeśli dodatkowo ma być to grzejnik, który spełni funkcję reprezentacyjną – mamy propozycję.

MANGO oraz MANGO LIGHT – to pionowe grzejniki dekoracyjne złożone z profili. Zostały zaprojektowane z myślą, o tego rodzaju pomieszczeniach. Dodatkowo grzejnik MANGO LIGHT posiada oświetlenie, którego refleksy podkreślają wyjątkowe walory wzornicze. Grzejnik otrzymał wyróżnienie magazynu „Łazienka”. Moc oświetlenia LED wynosi 3 x 1,2W.

Do grzejników zaprojektowane zostały specjalne akcesoria, które zwiększają funkcjonalność ich użytkowania. Stwarzają dodatkową przestrzeń do wieszania oraz suszenia np. kurtek i płaszczy, jeśli wystąpi taka potrzeba. Są to uchwyty HA, HAG, HAN oraz HAK.      Po więcej informacji zapraszamy do artykułu  akcesoria do grzejników dekoracyjnych.

Kolejnym dodatkiem dla grzejników do holu i przedpokoju — jest grzałka GH+. Posiada tryb pracy turbo do trzech godzin grzania       i podłączana jest elektrycznie za pomocą przewodu z wtyczką UNISCHUKO. Dzięki urządzeniu mamy możliwość sterowania temperaturą powietrza oraz wody w grzejniku, za pomocą pilota. Poziom temperatury wyświetla się na ekranie LED. W ofercie posiadamy cztery nakładki — białe, chromowane, grafitowe oraz w odcieniu antracytu, dlatego bez problemu dobierzemy odpowiedni kolor do wybranego grzejnika.

MANGO oraz MANGO LIGHT to propozycja grzejników do holu i przedpokoju dla każdego, kto nie lubi marnować cennej przestrzeni, przy zachowaniu wyjątkowego wyglądu wnętrza. Jak wszystkie grzejniki marki Enix – zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu możemy zapewnić o ich bezpieczeństwie oraz niezawodności. Grzejniki dostępnie są w różnych kolorach, przez co sprostają wymaganiom wielu stylom wnętrzarskim. Okres ich gwarancji 10 wynosi lat.

Grzejniki dekoracyjne / łazenkowe / ozdobne