GRZEJNIKI ELEKTRYCZNE

Jeśli wolisz używać ogrzewania elektrycznego – mamy dla ciebie dobrą wiadomość! Gama grzejników marki Enix obejmuje również grzejniki elektryczne!

Oferujemy nowoczesny design i łatwość elektrycznego ogrzewania, dzień po dniu. Ogrzewanie elektryczne działa szybko i umożliwia precyzyjne regulowanie zużycia energii. Ciepło jest rozprowadzane równomiernie przy użyciu indywidualnego termostatu. Zainspiruj się naszą ofertą elektrycznych grzejników elektrycznych!

Solidny stelaż elektrycznego grzejnika QUATRO – w połączeniu z neutralną paletą kolorów, dają bardzo nowoczesny i mocny efekt. Są to idealne grzejniki elektryczne łazienkowe do domu o śmiałym a także architektonicznym wyglądzie. Jego unikalna konstrukcja z pewnością nada każdej łazience ponadprzeciętny styl.

Nasza propozycja oparta jest na tradycyjnym grzejniku elektrycznym o poziomych liniach, który dodatkowo wzbogacono listwą maskującą oraz eleganckimi panelami bocznymi.

Od teraz możesz ogrzewać swój dom stylowo, elegancko i elektrycznie! QUATRO jest bardzo łatwy w obsłudze. Grzejniki elektryczne działają szybko i zawsze wiesz dokładnie, jak ciepło jest w Twoim domu.

czytaj więcej »
wyczyść
wyczyść

Grzejnik elektryczny QUATRO EQB

Grzejniki elektryczne - Grzejnik elektryczny QUATRO EQB SZCZEGÓŁY
Grzejnik elektryczny. Model o ciekawej plastycznej linii i opływowym kształcie. Wyposażony w ozdobną listwę maskującą, w którą wkomponowana jest grzałka elektryczna. Standardowo dostępny w kolorach biały RAL 9016....

POZOSTAŁE GRZEJNIKI ELEKTRYCZNE

Grzejniki elektryczne łazienkowe - POZOSTAŁE GRZEJNIKI ELEKTRYCZNE SZCZEGÓŁY
Inne grzejniki elektryczne są wykonane na bazie grzejnika do c.o. i grzałki GV. Są gotowe do pracy po zamontowaniu na ścianie....
Grzejniki dekoracyjne / łazenkowe / ozdobne