LUKSUSOWA ŁAZIENKA

Sprawdziliśmy luksusowe łazienki z ubiegłego wieku, aby zdobyć najbardziej wyjątkowe i trwałe cechy archetypowych łazienek o unikalnym stylu. Przedstawimy oferowane udogodnienia i ekskluzywne produkty łazienkowe, które są oczekiwane w wysokiej klasy hotelach i prywatnych łazienkach, a preferowany wystrój ich wnętrz jest wciąż analizowany, aby pomóc określić, co w naszych czasach jest nadal uważane za luksusowe.

Jakie są więc cechy luksusowych łazienek? Pozwól że przedstawimy Ci nasze spostrzeżenia.

Wyposażenie które odpręża

Jedną z głównych cech luksusowych łazienek są dostępne udogodnienia, takie jak miękki, czysty i suchy ręcznik, dobrej jakości – ulubione produkty oraz niemęczące oczu kolory. Dysponowanie takimi udogodnieniami jest istotną cechą luksusowych łazienek, ponieważ sprawia, że czujemy się bardziej odprężeni i zadbani.

Solidność i jakość

Najbardziej wyróżniającą cechą wszystkich luksusowych łazienek jest ich solidność i jakość. Przemyślana konstrukcja to znak rozpoznawczy wysokiej jakości łazienek. Luksusowy styl jest efektem harmonijnego stylistycznie pomieszczenia z praktycznym ustawieniem. To wszystko zręcznie wpływają na samopoczucie, ponieważ stymuluje perspektywy, upiększając łazienkę głębią błogości i wielowymiarową jakością.

Ciepło które otula

Aby cieszyć się ciepłem nie tylko podczas kąpieli, ale również po wyjściu z niej – dobrze, aby grzejnik łączył piękny wygląd z funkcjonalnością. W Enix dobrze wiemy, że grzejniki spełniają dwa cele – z jednej strony zapewniają otulający powiew ciepła, z drugiej strony – dostarczają stylowych doznań każdemu wnętrzu.

Szeroka i niepowtarzalna gama grzejników marki Enix zaspokoi nawet najbardziej wymagające gusta. Nasze grzejniki są czymś więcej niż źródłem ciepła – są dziełem sztuki! Poznaj również unikatową kolekcję grzejników BATIK, które powstały przy współpracy z krakowską artystką – Marthą Mulawa.

Wyjątkowość tych grzejników polega na tym, że panel przedni to oryginalny i niepowtarzalny obraz wykonany techniką batiku zatopiony w szkle. Jego niewątpliwym walorem jest specjalnie zaprojektowana przez firmę Enix iluminacja LED, która równomiernie podświetla cały obraz, podkreślając jego głębię oraz barwy. Nasze grzejniki dadzą ciepło w chłodne dni, ale stają się również nastrojową lampą.

Sprawdź naszą ofertę luksusowych grzejników już dziś! 

Grzejniki dekoracyjne / łazenkowe / ozdobne