Grzejniki eco

Rozwiń filtryZwiń filtry

Wyczyść filtry

Grzejniki drabinkowe z serii Eco

Warto zadbać, aby odprężająca kąpiel czy szybki prysznic odbywały się w przyjemnie ogrzanym pomieszczeniu. Ciepło w łazience pozwala utrzymać komfort, odpowiednio osuszać pomieszczenie oraz sprzyja relaksacji, dlatego tak ważne jest zaprojektowanie efektywnego systemu grzewczego. Grzejniki drabinkowe z serii Eco to idealne urządzenia do łazienek: są trwałe, uniwersalne, funkcjonalne, cechują się dużą funkcjonalnością i atrakcyjną ceną.

 

Funkcjonalne grzejniki

Prezentowane w tej kategorii grzejniki drabinkowe są ergonomiczne i ekonomiczne, co oznacza, że ich użytkowanie zapewni Ci maksymalną satysfakcję przy niewielkich kosztach zakupu. Modele wykończone są lakierem proszkowym, dzięki czemu prezentują się estetycznie. Charakteryzują się lekką konstrukcją i łatwością montażu. Możesz zastosować do nich grzałki, a na zamówienie wykonamy dla Ciebie wersję elektryczną grzejnika, dzięki której łatwo go podłączysz, unikając uciążliwych przeróbek instalacyjnych w łazience.

 

Praktycznie i nowocześnie

Grzejniki drabinkowe sprawdzają się doskonale w małych łazienkach: zajmują niewiele miejsca i mogą służyć do suszenia pojedynczych ubrań czy ręczników. Niektóre modele znajdujące się w naszej ofercie (Irys I, PTW, Palma PL, Bambus BS) posiadają odpowiednio wygięte rurki i wieszaki, na których rozwiesisz mokre rzeczy, z kolei do modeli Mango ML, MG, Santos ST, Memfis MS, Haber HB można dodatkowo zakupić tego rodzaju akcesoria.

 

Tego typu urządzenia to nie tylko praktyczny sposób na ogrzanie łazienki, ale również dekoracja pomieszczenia. Uniwersalny biały kolor komponuje się ze śnieżną armaturą czy ceramiką dekoracyjną. Z kolei do łazienek urządzonych w stylu skandynawskim, industrialnym czy minimalistycznym pasuje grzejnik w kolorze antracytowym taki jak model Haber HB.