Grzejniki płytowe

Rozwiń filtryZwiń filtry

Wyczyść filtry

Grzejniki płytowe ENIX

Grzejniki płytowe ENIX odznaczają się modnym i subtelnym designem oraz uniwersalnością, która pozwala wykorzystać to rozwiązanie w rozmaitych przestrzeniach. Grzejnik płytowy dzięki swojemu minimalistycznemu designowi stanowi dyskretny i minimalistyczny dodatek, gwarantując w pomieszczeniach odpowiedni komfort termiczny oraz niezawodność przez lata. Nasi projektanci zadbali o to, aby każdy grzejnik odpowiednio wpasowywał się w stylistykę nowoczesnych wnętrz.

 

Wśród grzejników płytowych Enix znajdziecie modele takie jak:

– Plaine Vertical VP – grzejnik pionowy, gładki

– Plaine Art Vertical VS – grzejnik pionowy, z pionowymi tłoczeniami

– Plaine P – grzejnik poziomy, gładki – Plaine Line PL – grzejnik poziomy z pionowymi liniami

– Plaine Art PS – grzejnik poziomy z pionowymi liniami.

 

Oba płytowe grzejniki pionowe występują w rozmiarach 30-70cm x 160-220cm, natomiast grzejniki płytowe poziome występują w zakresie rozmiarów 40-240cm x 20-90cm, co pozwala na dogodny dobór ich wielkości do powierzchni i specyfiki danego pomieszczenia.

 

Niezawodne grzejniki płytowe do Twojego domu i mieszkania.

Do plusów grzejników płytowych można również zaliczyć efektywną współpracę z układami pomp ciepła czy kotłów kondensacyjnych, z którymi często mamy do czynienia w systemach zamkniętych. W zależności od wybranego modelu tego typu grzejnik może być zasilany od dołu lub z boku, co w jeszcze większym stopniu wpływa na możliwości wygodnego i praktycznego montażu. Grzejniki płytowe wpływają na efektywne, szybkie i równomierne rozmieszczenie ciepła w pomieszczeniu.

 

Grzejniki płytowe ENIX z dziesięcioletnią gwarancją, w różnych kolorach z palety RAL oraz ENIX, to zakup na lata, który zagwarantuje efektywne rozprowadzanie ciepła w pomieszczeniach oraz pełen komfort termiczny.