Wstecz

Najcieńszy grzejnik dekoracyjny

Grzejnik dekoracyjny SOTTI marki Enix to najprawdopodobniej najcieńszy grzejnik na świecie i absolutna rewolucja na rynku urządzeń grzewczych.

Jeśli w Twoim domu brakuje miejsca, obawiasz się, że grzejnik dekoracyjny może zająć przestrzeń przeznaczoną na meble i inne wyposażenie lub masz po prostu małe mieszkanie – bez obaw, mamy idealne rozwiązanie, które sprawdzi się bez względu na to, ile do dyspozycji jest miejsca w naszym domu. Grzejnik dekoracyjny SOTTI marki Enix to najprawdopodobniej najcieńszy grzejnik na świecie i absolutna rewolucja na rynku urządzeń grzewczych. 

SOTTI to niespotykany dotąd produkt, który pozwala na oszczędność miejsca, nie tracąc przy tym na mocy i jakości grzania. Jego minimalistyczna forma pasuje do wnętrz nowoczesnych oraz klasycznych. Forma grzejnika jest oszczędna, ale jednocześnie bardzo stylowa, dlatego wybierając ten model mamy możliwość urządzenia wnętrza w różnych stylach i za każdym razem zrobi on ogromne wrażenie. Dobrze sprawdzi się zarówno w kuchni, jak i łazience. SOTTI posiada w komplecie dwa wieszaki, na których można powiesić np. ręcznik. 

Grzejnik dekoracyjny SOTTI to praktyczne rozwiązanie, ponieważ spełnia jednocześnie funkcję grzania i wystroju wnętrz. Możemy powiedzieć, że jest to model funkcjonalny, a do tego nie zajmuje dużo miejsca więc stanowi atrakcyjną alternatywę dla masywnych grzejników. Ilość przestrzeni, jaką można uzyskać w domu, biorąc pod uwagę odległość od ściany i dookoła grzejnika, jest zaskakująca. Być może właśnie dlatego jest to model, o który tak często pytają nas Klienci. 

Smukła i kompaktowa konstrukcja nie oznacza, że ??te grzejniki dekoracyjny SOTTI nie posiada mocny grzewczej. Grzejnik ten ogrzewa pomieszczenie szybko i wydajnie. SOTTI to gwarancja ciepła w nowoczesnym wydaniu. Swoją formą przypomina puszystą poduszkę, dzięki czemu całość prezentuje się niezwykle elegancko i oryginalnie. 

Dane techniczne grzejnika dekoracyjnego SOTTI
  • Wykończenie – Nanoceramika + lakier poliestrowo-epoksydowy
  • Gwarancja – 5 lat 
  • Uchwyty montażowe – komplet do montażu naściennego, uchwyty w kolorze grzejnika
  • Akcesoria – w zestawie 2 sztuki chromowanych wieszaków ręcznikowych
  • Ciśnienie – 6 barów
  • Temperatura maksymalna – 95°C
  • Przyłącza – gwinty wewnętrzne G1/2, odpowietrznik G1/2 ukryty z tyłu
  • Dodatkowe informacje – kierunek przepływu medium jest dowolny, zasilanie po lewej lub prawej stronie
Grzejnik dekoracyjny Sotti wnetrze - Najcieńszy grzejnik dekoracyjny

Grzejnik dekoracyjny Sotti SO