Wstecz

Stylowo i funkcjonalnie

Jasne barwy w połączeniu z przykuwającymi uwagę oryginalnymi grzejnikami zagwarantują nam z pewnością ciekawy i atrakcyjny wystrój mieszkania.

Dlatego właśnie warto się na nią zdecydować już dzisiaj, tym bardziej, że zgodnie z najnowszymi trendami, jesienią i zimą w naszych domach powinny królować kolory naturalne, zapewniające więcej światła i lepszy nastrój. Jasne barwy w połączeniu z przykuwającymi uwagę oryginalnymi grzejnikami zagwarantują nam z pewnością ciekawy i atrakcyjny wystrój mieszkania.

Wybierając oferowane przez firmę ENIX grzejniki ozdobne Rama, Royal czy Capri otrzymujemy nie tylko produkt najwyższej jakości, ale też niezwykle elegancką i użyteczną ozdobę poszczególnych domowych pomieszczeń. Stonowane barwy wnętrza w połączeniu z grzejnikami w brązowym kolorze z metalicznym połyskiem, będą stanowić interesujące i niebanalne zestawienie.

W bogatej ofercie producenta znajdziemy grzejniki, które doskonale komponują się zarówno z nowoczesnymi jak i klasycznymi aranżacjami wnętrz.

Zwolennicy praktycznych rozwiązań docenią także ich funkcjonalność: grzejnik ozdobny Capri dedykowany do przedpokoju wyposażony został w cztery punktowe wieszaki, a ażurowa kratka zapewnia znakomity wygląd bez ograniczania jego właściwości grzewczych. Z kolei grzejnik łazienkowy Rama o formie przypominającej obraz pozwoli na użycie urządzenia jako oryginalnej suszarki.

Dopełnienie kolekcji stanowi grzejnik ozdobny pokojowy Royal montowany w układzie poziomym zakończony ozdobną ażurową kratką. Jest on równocześnie interesującą alternatywą dla popularnych grzejników panelowych.

Choć kolejny sezon grzewczy jeszcze przed nami warto już teraz zastanowić się nad wprowadzeniem zmian aranżacyjnych w holach, salonach i łazienkach, zmian, dzięki którym już najbliższej zimy nasze domy zyskają nowe, interesujące i niezwykle atrakcyjne oblicze.

Grzejnik dekoracyjny Royal wnetrze - Stylowo i funkcjonalnie

Grzejnik Royal R