Nowoczesny grzejnik elektryczny

Popularność ogrzewania elektrycznego z roku na rok wcale nie maleje i nie jest to niespodzianką.

Izolacje domu stale się poprawiają, a wiele osób wybiera panele słoneczne. Grzejniki elektryczne są więc uzupełniającym źródłem ciepła. Nic w tym dziwnego, że są one wykorzystywane w łazienkach, w których pożądane jest dodatkowe ogrzewanie.               Grzejniki elektryczne często mają opinię praktycznych, ale niezbyt atrakcyjnych. W Enix posiadamy takie, które z pewnością przypadną do gustu każdemu.

Oferujemy nowoczesny design i łatwość elektrycznego ogrzewania, dzień po dniu. Ogrzewanie elektryczne działa szybko i umożliwia precyzyjne regulowanie zużycia energii, a ciepło rozprowadzane jest równomiernie przy użyciu indywidualnego termostatu.

Zainspiruj się naszą ofertą grzejników elektrycznych

Solidny stelaż elektrycznego grzejnika QUATRO – w połączeniu z neutralną paletą kolorów, dają bardzo nowoczesny i mocny efekt. To idealny grzejnik dla domu o śmiałym, a także architektonicznym wyglądzie. Jego unikalna konstrukcja z pewnością nada każdej łazience ponadprzeciętny styl.

Nasza propozycja oparta jest na tradycyjnym grzejniku o poziomych liniach, który dodatkowo wzbogacono listwą maskującą oraz eleganckimi panelami bocznymi. Od teraz możesz ogrzewać swój dom stylowo, elegancko i elektrycznie! QUATRO jest bardzo łatwy w obsłudze.        Ogrzewanie elektryczne działa szybko i zawsze dokładnie wiesz, jak ciepło jest w Twoim domu.

Inne grzejniki elektryczne marki Enix są wykonane na bazie grzejnika CO oraz grzałki GH + lub GV i są gotowe do pracy, zaraz po zamontowaniu na ścianie.

Nie szukaj ideału – już nas znalazłeś!

Zapraszamy do kontaktu z działem obsługi klienta marki Enix.

Grzejniki dekoracyjne / łazenkowe / ozdobne