Grzejniki dekoracyjne

Rozwiń filtryZwiń filtry

Wyczyść filtry

Grzejniki dekoracyjne ENIX

Dekoracyjne grzejniki ENIX w rozmaitych kształtach oraz eleganckich kolorach z palety RAL i ENIX w efektywny sposób dopasują się do każdego rodzaju przestrzeni, podkreślając jej unikatowy design. W szerokiej ofercie znajdziesz między innymi grzejnik dekoracyjny Capri C pełniący także funkcję przestronnego wieszaka czy suszarki, subtelnie prezentujący się grzejnik Atut AU oraz wiele innych modeli cechujących się nowoczesnym i designerskim wyglądem. W przypadku wielu grzejników dekoracyjnych istnieje również możliwość zamówienia wersji elektrycznej, zastosowania grzałki oraz indywidualnego dopasowania wymaganych wymiarów.

 

Grzejniki dekoracyjne w pełni dostosowane do indywidualnych preferencji

Elegancko prezentujące się dekoracyjne grzejniki ENIX łączą w sobie zaawansowaną technologię oraz funkcję ozdobną zapewniającą oryginalne dopełnienie łazienkowych wnętrz. Zaprojektowane z dbałością o każdy detal modele pozwalają w pełni wykorzystać potencjał grzewczy urządzenia, jednocześnie przekładając to na oszczędności w ramach domowego budżetu. Kształty grzejników dekoracyjnych ENIX idealnie współgrają z niebanalnymi kształtami łazienkowych akcesoriów oraz pomieszczeniami urządzonymi w minimalistycznym stylu ale nie tylko. To na tego typu rozwiązania warto postawić w momencie, gdy chcesz nieco odświeżyć wygląd swojego wnętrza lub jesteś na etapie projektowania pomieszczeń w swoim nowym domu czy mieszkaniu.

 

Praktyczne i efektowne grzejniki dekoracyjne najwyższej jakości, w subtelnych geometrycznych kształtach, dbają o równomierne rozchodzenie się ciepła w pomieszczeniu oraz szybkie wysychanie położonych na nich ubrań czy ręczników. Dobierz właściwy grzejnik w kolorze białym, brązowym, szarym, metalicznym lub w wybranym odcieniu z palety RAL i ENIX, ciesząc się ergonomicznym kształtem oraz dodatkowymi akcesoriami!