Łazienkowe grzejniki chromowane

grzejnik co Uno UXCh 2

 

Grzejniki chromowane to nie tylko niezwykle piękne i dekoracyjne urządzenia, które zmienią wygląd każdej łazienki. Doskonale pełnią również swoją funkcję użytkową. Mogą ozdabiać łazienkę, ogrzewać ją a dodatkowo spełniać funkcję suszarek na ręczniki czy pranie. Współczesne, energooszczędne budownictwo sprawia, że w naszych łazienkach jest wystarczająco ciepło. Jeśli zależy nam jednak na dogrzaniu pomieszczenia, w przypadku grzejników chromowanych, trzeba zakupić odpowiednio większe urządzenie.

 

Firma ENIX, która w swej bogatej ofercie posiada również kolekcję eleganckich pionowych grzejników chromowanych do łazienek, przywiązuje ogromną wagę do perfekcyjnego wykończenia.

 

Przygotowanie grzejnika pod chromowanie to niezwykle długotrwały proces. Najpierw przed złożeniem urządzenia każda z części jest dokładnie szlifowana, a po złożeniu szlifowane są także łączenia. Później, cała powierzchnia grzejnika jest polerowana, ze szczególną dbałością, na łączeniach elementów i na zakończeniach kolektorów. Wszystko po to aby w idealnie gładkiej, chromowanej powierzchni można się było przejrzeć jak w lustrze.

 

W kolekcji firmy ENIX znalazł się grzejnik Focus FCh, który charakteryzuje się lekką konstrukcją z delikatnie wyprofilowanymi rurkami.
Trend TDCh posiada natomiast unikalny system łączeń – poziome rurki łagodnie przechodzą w bryłę kolektora. Grzejnik może być wyposażony w boczne listwy dekoracyjne, np. z wykończeniem drewnianym. Oba urządzenia będą się świetnie prezentować w łazienkach zawierających detale chromowane i metalizowane.
Lekka konstrukcja zaakcentowana delikatnie wgiętymi rurkami grzejnika Dalis oraz przejrzysta budowa grzejnika Pini PCh podkreślona prostymi rurkami poziomymi pasują do łazienek z wyeksponowanymi detalami chromowanymi.

 

Do grupy tej dołącza Pini PXCh, który dodatkowo zaopatrzony został w podłączenia typu „X” (na środku dolnej rurki).

 

Powierzchnie chromowane należy pielęgnować używając jedynie łagodnych detergentów lub wody bez żadnych dodatków.

 

Lustrzana powierzchnia chromu będzie doskonale prezentować się we współczesnej łazience. Funkcjonalne wnętrze, posiada jedynie niezbędne elementy wyposażenia zachwycając swoją prostotą i często niezwykle oryginalnym designem. Nowoczesna, minimalistyczna aranżacja pomieszczenia, w której wykorzystano elementy chromowane to najlepsze miejsce dla takich grzejników. Osoby, dla których estetyka wnętrza odgrywa najistotniejszą rolę przy wyborze poszczególnych urządzeń do domu, wybiorą z pewnością grzejniki chromowane.

 

Eleganckie i nowoczesne kaloryfery łazienkowe podkreślą piękno każdego mieszkania!

Grzejniki dekoracyjne / łazenkowe / ozdobne