Akcesoria

Rozwiń filtryZwiń filtry

Wyczyść filtry

Akcesoria do grzejników

Praktyczne i estetycznie zaprojektowane akcesoria do grzejników w postaci wieszaków, zaworów czy zestawów przyłącz pozwalają na pełne wykorzystanie potencjału nowoczesnych sprzętów, których główne zadanie polega na wydajnym i efektywnym rozprowadzaniu ciepła w pomieszczeniach. Rozwiązania takie jak wieszak HA dedykowany do grzejników Mango MG i Mango Light MGI, minimalistyczny wieszak HST, asymetryczny wieszak HSVW do grzejnika dekoracyjnego REVO RV czy wieszak HRVP oraz wiele innych modeli gwarantują najwyższy poziom wygody w domowych wnętrzach. Za sprawą tego typu gadżetów będziemy mogli bez trudu zawiesić mokre ręczniki czy ubrania. Niewątpliwą zaletą wieszaków do grzejników jest również solidne wykonanie, gwarantujące niezawodne użytkowanie przez lata.

 

W ofercie znajdziecie również zawory marki Schlosser, Oventrop, Vero a nawet wyjątkowe zawory Carlo Poletti, które pozwalają na kontrolę temperatury w grzejnikach i utrzymanie jej stałego poziomu. Zawory grzejnikowe umożliwiają regulację przepływu wody, a tym samym temperatury grzejnika. Proponujemy wiele modeli w różnych wariantach wykończenia o wygodnym sposobie montażu oraz dostępne w wariantach lewym i prawym.

 

Szeroka oferta akcesoriów ENIX

W ofercie ENIX znajdziesz rozwiązania kompatybilne z różnymi modelami grzejników. Produkowane z dbałością o najdrobniejsze szczegóły elementy wpłyną na codzienny komfort domowników, pozwalając skorzystać z innowacyjnych funkcji, które dotąd pozostawały poza ich zasięgiem. Akcesoria dedykowane grzejnikom drabinkowym lub dekoracyjnym dopasowują się do klimatu różnych aranżacji wnętrzarskich, łącząc oryginalny i estetyczny wygląd z funkcjonalnością.