Grzałki

Rozwiń filtryZwiń filtry

Wyczyść filtry

Grzałki Enix 

Montaż dodatkowego elementu grzejnika, jakim jest grzałka, pozwala na uniezależnienie się od całościowego systemu grzewczego domu i ekonomiczne zarządzanie temperaturą. Oferta grzałek Enix spełnia oczekiwania, jakie klienci stawiają temu rodzajowi produktów, pozwalając na komfortową regulację pracy urządzenia i temperatury otoczenia. 

 

Funkcjonalne rozwiązania 

Grzałki Enix wyposażone w termostat to  odpowiedź na potrzeby użytkowników zarówno co do regulacji temperatury wody w grzejniku, jak i całego pomieszczenia. Dzięki termostatowi grzałki posiadają dodatkową asystę ważnych funkcji: anty-zamarzania i wykrywania braku wody czy braku grzania, co determinuje właściwe działanie i ostrzega o ewentualnej awarii. Możliwość podniesienia temperatury otoczenia do 30 stopni zadowoli najbardziej wymagających użytkowników. Ciekawą funkcją grzałek Enix jest tryb turbo dla jednej, dwóch lub trzech godzin grzania czy czytelny wyświetlacz LED. Produkt posiada podłączenie elektryczne w postaci przewodu z wtyczką i można go podłączyć do ściany w dyskretny, niewidoczny sposób. 

 

Sterowanie grzałką 

Grzałki Enix mogą być wygodnie sterowane pilotem. W grzałkach znalazł się również mikroprocesorowy regulator. Kompatybilność grzałek z awangardowymi grzejnikami Enix tworzy innowacyjne i wyróżniające się na rynku rozwiązanie.