Grzejniki

Rozwiń filtryZwiń filtry

Wyczyść filtry

Nowoczesne grzejniki – poznaj nasze projekty 

Nasze grzejniki to wysoka jakość i funkcjonalność, ale nie tylko, ponieważ wierzymy, że odpowiednio dobrany grzejnik może służyć również jako element dekoracyjny w pomieszczeniu. W ofercie marki ENIX  znaleźć można zarówno grzejniki klasyczne drabinkowe, a także modele o zupełnie innowacyjnym charakterze. 

Grzejniki łazienkowe

ENIX oferuje różnorodne grzejniki do wykorzystania w łazience. Klasyczne i funkcjonalne grzejniki drabinkowe dostępne są w różnych rozmiarach i modelach. Dużym powodzeniem cieszą się te modele, które posiadają rurki wygięte w kształt litery C, co pozwala na swobodne oraz wygodne zawieszanie ręczników po kąpieli. Grzejniki łazienkowe wykonane są z ogromną precyzją, z najwyższej jakości materiałów i objęte długą gwarancją. Co więcej, część grzejników posiada dodatkowe funkcje, takie jak lustro, wbudowany głośnik czy obraz artystki Marthy Mulawy. Oferowane grzejniki tworzone są z największą starannością, a ich wybór jest szeroki, co pozwala na wybór rozwiązania dostosowanego do swoich preferencji.  

Grzejniki dekoracyjne

Projektując łazienkę, salon czy sypialnię, warto wziąć pod uwagę zastosowanie w niej grzejnika dekoracyjnego. Jest to odpowiedź na potrzeby minimalistycznych wnętrz, w których grzejnik może pełnić dodatkową funkcję ozdoby. Nowoczesnym rozwiązaniem dostępnym w ENIX jest grzejnik dekoracyjny Bambus, który wyróżnia się kształtem inspirowanym naturą, a dodatkowo wyposażony jest w wielobarwne oświetlenie LED. Marka oferuje również takie rozwiązania jak grzejniki z wbudowaną kolumną głośnikową lub grzejnik Sotti SO, który być może jest jednym z najcieńszych modeli na rynku. Grzejniki można zamówić w różnych wersjach kolorystycznych, a w niektórych dopasować odpowiednią wysokość i szerokość.

Dostępne w ofercie ENIX grzejniki dekoracyjne zachwycają swoimi różnorodnymi kształtami i funkcjonalnościami. Stworzone są w taki sposób, aby za pomocą formy oddać nowoczesny design. Zadbaliśmy o każdy szczegół, a grzejniki pomimo niebanalnych kształtów są również bardzo praktyczne. Grzejniki dostępne w ENIX odmienią każdą łazienkę i nadadzą jej charakteru, klasy i nowoczesności.