Grzejniki drabinkowe

Rozwiń filtryZwiń filtry

Wyczyść filtry

Grzejniki drabinkowe ENIX

W szerokiej ofercie ENIX znajdziesz rozmaite modele grzejników drabinkowych, które z powodzeniem dopasujesz do potrzeb łazienkowej przestrzeni. Każdy z dostępnych na stronie sklepu grzejników można odpowiednio personalizować, decydując się na wybór odpowiedniego koloru z palety RAL i ENIX czy wymiarów dostosowanych do małych i dużych pomieszczeń. Wykonane z wysokiej jakości materiałów grzejniki odznaczają się niezawodnością działania oraz wysoką odpornością na rdzewienie, uszkodzenia czy przebarwienia.

W naszym asortymencie znalazły się między innymi klasyczne grzejniki drabinkowe Dalis D z delikatnie wygiętymi do przodu rurkami, lekkie grzejniki Pini P o uniwersalnej konstrukcji, modele Arrow AR, bardzo wydajny grzejniki Irys I z dwoma rzędami profili sprawdzające się w niewielkich rozmiarów łazienkach. Wśród propozycji nie mogło zabraknąć tradycyjnych grzejników Aster A albo płaskich modeli Loko LK. Odpowiednio dopasowany do aranżacji łazienki grzejnik ENIX podkreśli jej unikatowy charakter, spełniając także tak praktyczne funkcje, jak możliwość zawieszania ręczników oraz ubrań do wyschnięcia. Proponujemy także odpowiednie akcesoria w postaci wieszaków do grzejników czy zaworów.

Grzejniki ENIX do łazienki

Drabinkowe grzejniki ENIX w klasycznym kształcie prostokąta odznaczają się stosunkowo łatwym montażem oraz efektywnym rozprowadzaniem. Dopracowana konstrukcja pozwala na znaczne ograniczenie strat energii, przekładając się na znaczne oszczędności w domowym budżecie podczas sezonu grzewczego. Dzięki różnorodnym wariantom kolorystycznym produkty dobrze dopasowują się do stylistyki zarówno jasnych, jak i ciemnych łazienek, a precyzja wykonania pozwala na pełną wygodę użytkowania. Wybieraj spośród elegancko prezentujących się grzejników drabinkowych!