Grzejniki płytowe Enix

Grzejniki płytowe Enix to sprawdzone produkty w rozsądnej cenie. Dzięki zastosowaniu odpowiednich materiałów możemy zapewnić naszym klientom trwały i niezawodny system grzewczy, którego design będzie dodatkowym, modnym akcentem w ich pomieszczeniu.  Z grzejnikami płytowymi stalowymi Państwa wnętrza zyskają zdecydowanie więcej ciepła. Wyjątkowy kształt płyty w połączeniu z odpowiednio wysoką, zrównoważoną temperaturą grzejnika sprawią, że każdy będzie zadowolony z temperatury panującej w pomieszczeniu, w którym zamontowano nasze grzejniki płytowe. Cennik opisuje wszystkie modele w wielu kombinacjach kolorystycznych i różnych wielkościach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

CHARAKTERYSTYKA GRZEJNIKÓW PŁYTOWYCH Z KATALOGU ENIX

Grzejniki płytowe dostępne w naszym katalogu tworzą  szeroki wachlarz produktów, które są nie tylko funkcjonalne, ale również znakomicie zaprojektowane. Nasza oferta jest bardzo różnorodna, dlatego każdy z klientów z pewnością znajdzie w niej idealny dla siebie model w bardzo rozsądnej cenie. Nasze grzejniki płytowe stalowe (oraz pozostałe modele), są przeznaczone do ogrzewania powierzchni mieszkalnych, użytku publicznego, przestrzeni biurowych oraz wszystkich innych pomieszczeń o normalnej wilgotności. Większość naszych grzejników płytowych można nabyć w podstawowej palecie kolorów ENIX. Dla wyjątkowo wymagających wielbicieli stylu, oferujemy również rozwiązania w dodatkowych lub metalicznych odcieniach.
Podstawowa paleta kolorów ENIX to dekoracyjne grzejniki płytowe strukturalne:

• macchiato,
• sezame,
• creme,
• porter
• graphtite i wiele innych.

NIETYPOWY DESIGN DO TWOJEGO WNĘTRZA

Interesuje Państwa zakup grzejnika płytowego? Cena i jakość naszych wyrobów będzie wyjątkowo pozytywnym zaskoczeniem! Grzejniki płytowe producenta Enix to nie tylko funkcjonalne urządzenia grzewcze, ale dodatkowo nietypowe, designerskie projekty, które dobrze sprawdzą się w klasycznych i minimalistycznych wnętrzach. Nasze modele grzejników płytowych występują w prostych formach, jak np. Plain czy Plain Art. Ich gładka powierzchnia wpasuje się w każdą charakterystykę wystroju łazienek, pokoi i biur. Dopełnia ona wnętrza nie zaburzając harmonijności ich wystroju, a w przypadku wyboru jednego z oferowanych kolorów grzejników Enix, otrzymacie Państwo produkt w dobrej cenie, będący wyrazistym, kolorystycznym akcentem pomieszczenia. Warto również spojrzeć na naszą pełną listę katalogową grzejników płytowych oraz pozostałych produktów dostępnych w naszej ofercie. Zapraszamy!