Grzejniki drabinkowe

W odróżnieniu do dzisiejszych czasów, w przeszłości nie przywiązywano tak dużej uwagi do grzejników – obecnie są one spójną częścią wnętrza.

Nie tylko dają upragnione ciepło, ale tworzą elegancki element wystroju pomieszczenia. Wielu projektantów wnętrz, świadomie wybiera grzejnik drabinkowy o wysokiej jakości, jako element dekoracji.

Jeśli szukasz dla siebie odpowiedniego grzejnika drabinkowego – lepiej niż do Enix, trafić nie mogłeś!

Grzejniki drabinkowe marki Enix, cechuje unikalny dobór materiałów a także innowacyjnych rozwiązań technologicznych – dzięki temu, możemy zapewnić o ich wysokim poziomie bezpieczeństwa oraz niezawodności. Nasze grzejniki doskonale komponują się z wnętrzami w praktycznie każdym stylu – od klasycznych, po nowoczesne rozwiązania. W swojej ofercie posiadamy grzejniki łazienkowe z podłączeniem bocznym – to grzejnik drabinkowy ASTER oraz PINI.

Zapraszamy do zapoznania się z kolekcją grzejników drabinkowych od Enix – a na pewno znajdziesz swój wymarzony ideał. W swojej ofercie posiadamy szeroką gamę produktów oraz bogatą paletę kolorystyczną!

Zapewniamy 10 lat gwarancji na grzejniki z grupy Enix Create oraz 5 lat gwarancji na grzejniki dekoracyjne. Sprawdź nas już dziś!

czytaj więcej »
wyczyść
wyczyść

Grzejnik ARROW

Grzejnik drabinkowy - Grzejnik ARROW SZCZEGÓŁY

Grzejnik LOKO

Grzejnik drabinkowy - Grzejnik LOKO SZCZEGÓŁY

Grzejnik ASTER A

Grzejnik drabinkowy - Grzejnik ASTER A SZCZEGÓŁY

Grzejnik DALIS D

Grzejnik drabinkowy - Grzejnik DALIS D SZCZEGÓŁY

Grzejnik PINI P

Grzejnik drabinkowy - Grzejnik PINI P SZCZEGÓŁY

Grzejnik IRYS I

Grzejnik drabinkowy - Grzejnik IRYS I SZCZEGÓŁY

PTW z wieszakami

Grzejnik drabinkowy - PTW z wieszakami SZCZEGÓŁY
Grzejniki dekoracyjne / łazenkowe / ozdobne