Grzejniki ECO

Staranny dobór unikalnych rozwiązań technologicznych i funkcjonalnych, zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa i niezawodności naszych grzejników ECO.

Współpracując z Enix klient ma pewność, że zainwestował w wysokiej jakości produkt, przyczyniając się jednocześnie do rozwoju firmy żyjącej w harmonii ze środowiskiem i otoczeniem – współpracujemy wyłącznie z dostawcami stosującymi zasady Polityki Środowiskowej!

Proekologiczna misja Enix to troska o stan środowiska naturalnego, która stanowi ważną część naszej firmy. Jesteśmy członkiem fundacji “Partnerstwo dla Środowiska”. Polityka Środowiskowa realizowana w Enix jest odpowiednia do wpływu i skali oddziaływań na środowisko. Minimalizujemy ilość zanieczyszczeń poprzez monitorowanie pyłów i gazów odprowadzanych do atmosfery oraz ograniczenie zużycia surowców.

Stare grzejniki często zużywają więcej energii i z pewnością zauważasz to na rachunkach. Unikalną cechą naszych produktów jest duża wydajność cieplna, przy znacznie mniejszym zużyciu wody. Oznacza to, że nie tylko oszczędzasz, ale także pomagasz środowisku!

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych grzejników ECO!

czytaj więcej »
wyczyść
wyczyść

Grzejnik AT

Grzejniki ECO - Grzejnik AT SZCZEGÓŁY

Grzejnik DT

Grzejniki ECO - Grzejnik DT SZCZEGÓŁY

Grzejnik PT

Grzejniki ECO - Grzejnik PT SZCZEGÓŁY

PTW z wieszakami

Grzejniki ECO - PTW z wieszakami SZCZEGÓŁY
Grzejniki dekoracyjne / łazenkowe / ozdobne