Królewskie grzejniki dekoracyjne

Grzejniki ozdobne co Royal R

Piękne wnętrza potrzebują pięknych dodatków i sprawdzonych rozwiązań grzewczych. Dlatego aby połączyć niepowtarzalny wygląd z odpowiednią temperaturą, rozwiązanie jest tylko jedno – dekoracyjne grzejniki marki Enix.

Wybór grzejnika w dużej mierze zależy od preferencji użytkowników, jednak obecnie najpopularniejszymi modelami są grzejniki dekoracyjne – takie jak te, z naszej kolekcji. Chcąc stworzyć unikalny wystrój wnętrza, poniżej przedstawiamy bardzo ciekawą propozycję.

Grzejnik ROYAL – to rozwiązanie dla wnętrz w stylu nowoczesnym oraz industrialnym. Jednak w połączeniu z odpowiednimi dodatkami, pasuje także do wnętrz minimalistycznych. ROYAL jest grzejnikiem poziomym z ozdobnym ażurowym panelem na tylnej ścianie. Stylowa forma i staranne wykończenie, podkreślą niepowtarzalną konstrukcję tego grzejnika. To idealna alternatywa dla grzejników panelowych.

Pionowym odpowiednikiem grzejnika ROYAL – jest CAPRI, dedykowany w szczególności do holu i przedpokoju. Grzejnik pełni funkcję wieszaka oraz suszarki odzieży wierzchniej i również posiada ażurowy panel na tylnej ścianie. Dedykowanym akcesorium do grzejnika CAPRI są wieszaki HK – w komplecie 4 sztuki. Dzięki temu, użytkowanie grzejnika CAPRI jest wygodne oraz bardzo funkcjonalne. To idealna propozycja dla tych, którzy lubią praktyczne rozwiązania.

Dane techniczne grzejników ROYAL oraz CAPRI – gwinty wewnętrzne G1/2, odpowietrznik G1/8 ukryty z tyłu, złącza dolne o rozstawie 50 mm. Ciśnienie wynosi 4 bary, a temperatura maksymalna 120 °C. Okres gwarancji to 5 lat.

Nie wiesz jaki grzejnik wybrać? Zachęcamy do skorzystania z oferty grzejników dekoracyjnych marki Enix. Nasi specjaliści chętnie doradzą oraz pomogą przy wyborze odpowiedniego grzejnika.

Zapraszamy do kontaktu.

Grzejniki dekoracyjne / łazenkowe / ozdobne