Grzejnik Sotti SO wnętrze

Najcieńszy grzejnik dekoracyjny

Jeśli w Twoim domu brakuje miejsca, obawiasz się, że grzejnik dekoracyjny może zająć przestrzeń przeznaczoną na meble i inne wyposażenie lub masz po prostu małe mieszkanie – bez obaw, mamy idealne rozwiązanie, które sprawdzi się bez względu na to, ile do dyspozycji jest miejsca w naszym domu.

Grzejnik Atut AU wnetrze

Jak odpowietrzyć grzejnik łazienkowy?

Chcąc cieszyć się komfortem w swojej łazience, należy zadbać o jej odpowiedni wygląd oraz ogrzewanie. Nowoczesne grzejniki łazienkowe zapewniają jedno i drugie – to znaczy gwarantują wydajność oraz optymalną temperaturę, zachwycając przy tym swoim wyglądem.

Grzejniki łazienkowe – na co zwrócić uwagę.

Wybór grzejnika łazienkowego to nie tylko kwestia koloru i kształtu. Ważne jest tworzywo, z jakiego grzejnik został wykonany oraz jego moc grzewcza, a ta zależy od tego, jaką rolę grzejnik ma do spełnienia. Ma służyć tylko do ogrzewania, również suszenia czy może spełniać funkcje wizualne?

Jak dbać o grzejnik zimą?

Aby instalacja centralnego ogrzewania sprawnie działała, należy pamiętać o kilku podstawowych zasadach, które mają bezpośredni wpływ na zwiększenie żywotności grzejników oraz zmniejszenie ryzyka wystąpienia awarii.

Kilka uwag o montażu grzejnika

Grzejnik powinien znajdować się w odpowiedniej odległości zarówno od podłogi jak i sufitu, dobrze jest gdy wisi blisko podłogi, dobrze wpływa to na cyrkulację powietrza, temperatura rozchodzi się bardziej równomiernie po całej łazience. Korzystniej jest również, gdy grzejnik zamontowany jest pod oknem lub blisko niego.

Grzejniki do kompleksowej aranżacji Twojego mieszkania!

Piękno ukryte w detalach to prawdziwy sekret ładnych, gustownie urządzonych mieszkań. To one przecież tworzą wspólnie z meblami niepowtarzalny klimat pomieszczenia. I często to właśnie one są przysłowiową aranżacyjną kropką nad „i” każdego wnętrza. Dobierz z nami grzejnik dekoracyjny do Twojego domu.