LIBRA AUDIO LA

lazienka wyr 2014

 

 

Produkt wyróżniony w konkursie
“Design dla Konesera 2014″

 

 

 

Opis:

LIBRA AUDIO to perfekcyjne połączenie grzejnika LIBRA ze specjalnie zaprojektowaną kolumną głośnikową na najwyższym poziomie. Grzejnik występuje w dowolnym kolorze z palety podstawowej ENIX.

Sugerowany do:

pomieszczeń nowoczesnych w stylu minimalistycznym

Dane techniczne głośnika LIBRA AUDIO:

Pasmo przenoszenia: 65Hz – 25kHz, +/- 3dB
Skuteczność: 85dB
Impedancja nominalna: 8Ω
Moc nominalna: 40W
Moc maksymalna: 60W


Sprawdź szczegółowe założenia techniczne

Typ Szer. [mm] Wys. [mm] Głęb. [mm] Rozstaw przyłączy [mm] Moc (75/65/20C) [W]
LA-606 600 600 88 50 428

Typ 3D
DWG
3D
3ds
3d
OBJ
w[mm] h[mm] d[mm]
LA-606 download download download 600 600 90-95


Do każdego zaworu dostępne są złączki: do rur Cu ø 15x1 i do Alupex ø 16x2
UWAGA: zamawiając złączki należy wskazać współpracujący zawór.


 

Moduł Libra Audio należy podpiąć jak zwykły głośnik do dowolnego źródła dźwięku. Z tyłu obudowy znajduje się terminal, do którego podpinamy przewód głośnikowy zgodnie z biegunowością kabli. Kolumna posiada specjalne wyfrezowania w okolicach terminala, które umożliwiają doprowadzenie i podpięcie przewodu – nadtynkowo poziomo lub pionowo. Dla zapewnienia odpowiedniej estetyki i uniknięcia ‘zwisających’ przewodów, zaleca się umieszczenie przewodu w warstwie tynku i wyprowadzenie go w miejscu, gdzie znajduje się terminal.

 

Kolumny można użyć zarówno jako komponentu zestawu stereo jak i głośnika współpracującego z amplitunerem kina domowego w dowolnej konfiguracji (5.0, 7.0). Można też wykorzystać ją jako pojedyncze źródło dźwięku podpinając Libra Audio do osobnego wyjścia, np. drugiej strefy amplitunera i w mniej wymagających pomieszczeniach użyć sygnału z lewego lub prawego kanału, natomiast w celu ich zsumowania do sygnału mono trzeba użyć dostępnego jako oddzielne akcesorium konwertera, np. SMC-1, i podpiąć go pomiędzy źródłem sygnału a wzmacniaczem.

 

Do góry
Shares