Nowoczesne grzejniki elektryczne

Enix – producent grzejników elektrycznych, to profesjonalna firma z długotrwałym doświadczeniem w branży. Od momentu rozpoczęcia naszej produkcji nieustannie doskonalimy swoje umiejętności oraz sposoby wyrobu i montażu towarów, aby spełniały one nie tylko wszelkie certyfikowane normy jakości, ale przede wszystkim wymagania naszych klientów.

Ścienne elektryczne grzejniki drabinkowe

Nasze wyroby to najwyższej jakości produkty w rozsądnej cenie – nowoczesne, energooszczędne grzejniki elektryczne znajdziesz właśnie w naszym asortymencie! Producent grzejników Enix jest wiodącym przedsiębiorcą na rynku ozdobnych, designerskich systemów grzewczych. Jeżeli szukasz produktu, który znakomicie wpasuje się w stylistykę Twoich pomieszczeń, świetnie trafiłeś. Grzejniki elektryczne Enix doskonale sprawdzą się w łazienkach, pomieszczeniach mieszkalnych, biurach i wnętrzach użytkowych. Oferowane przez nas produkty to grzejniki ścienne. Oferujemy Państwu dwie wersje produktów – Quatro EQB:

  • moc od 300 do 900W,
  • wysokość od 786 do 1698 cm,
  • szerokość 595 cm,
  • klasa ochrony 1 stopnia,
  • napięcie 230V, 50Hz,

oraz grzejniki elektryczne wykonane na bazie grzejników C.O. o mocy od 300 do 900W i zmiennych parametrach.

Producent grzejników elektrycznych – dystrybucja na terenie całego kraju

Nasze produkty znajdą Państwo na terenie całej Polski – dystrybuujemy nasze grzejniki elektryczne na wszystkie duże miasta kraju. Nasze nowoczesne grzejniki znajdą Państwo między innymi w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu i Rzeszowie. Każde z województw posiada swojego przedstawiciela handlowego, który chętnie odpowie na wszelkie Państwa pytania związane z naszymi wyrobami i ich dystrybucją. Zachęcamy do kontaktu z naszym biurem handlowym pod numerem 12 653-53-39 lub pod adresem e-mailowym office@enix.pl. Siedziba firmy znajduje się w Krakowie przy ul. Domagały 1.

QUATRO EQB

Szczegóły

Pozostałe grzejniki

Szczegóły
Do góry
Shares