Eleganckie grzejniki do holu

Funkcja tego pomieszczenia doceniana jest szczególnie jesienią i zimą, kiedy spędzamy w nim trochę więcej czasu by pozbyć się często przemokniętych płaszczy czy kurtek i nałożyć ciepłe pantofle. Dlatego w holu znajdziemy oprócz wieszaków, szafki, stojak na parasole a nawet niewielkie krzesło. Nieodzownym elementem każdego przedpokoju jest również lustro, to przed nim tuż przed wyjściem z mieszkania dokonujemy ostatecznej oceny własnego wyglądu.
Hol to również doskonałe miejsce na elegancki grzejnik, który oprócz swej podstawowej funkcji grzewczej ozdobi pomieszczenie, nadając mu indywidualnego uroku. Dobrym rozwiązaniem, zwłaszcza dla małych mieszkań, będą designerskie grzejniki pionowe. W klasycznych wnętrzach świetnie zaprezentuje się grzejnik Memfis firmy Enix o podłużnej, pionowej formie i łagodnie zaokrąglonych kształtach krawędzi i np. srebrnej barwie. Taki grzejnik rozjaśni wnętrze, podkreśli jego piękno i niebanalną aranżację.
Idealnym rozwiązaniem do nowoczesnych wnętrz jest płaski, o geometrycznym wykończeniu grafitowy grzejnik Santos. Grzejnik umieszczony na specjalnie wydzielonej ścianie utrzymanej w odcieniu szarości tworzy wraz z nią oryginalną kompozycję kolorystyczną. Oba urządzenia zaprezentują się świetnie obok pionowego lustra czy interesującego obrazu.
Ciekawym rozwiązaniem dla holu jest również grzejnik Capri z ozdobną ażurową kratką. Standardowo dostępny jest w kolorze brązowym, natomiast kratka i wieszaki występują w kolorze czarnym. Taki grzejnik jest doskonałym pomysłem na naturalną aranżację przedpokoju. Zachwyca oryginalną formą, wprowadzając wraz z innymi elementami wystroju, atmosferę spokoju i domowego ciepła.

 

Do wszystkich tych urządzeń można dobrać punktowe wieszaki, które będą idealnym rozwiązaniem na czas jesieni i zimy, kiedy bardzo często potrzebujemy wysuszyć płaszcze i kurtki.
W zależności od wielkości przedpokoju w naszym mieszkaniu oraz stylu jaki w nim króluje, możemy dobrać odpowiedni grzejnik, który nie tylko ociepli pomieszczenie, ale przede wszystkim będzie jego wspaniałą ozdobą.

Grzejniki dekoracyjne / łazenkowe / ozdobne