ENIX – NAJLEPSZE GRZEJNIKI C.O.

Oferta producenta systemów grzewczych Enix to wachlarz najlepszej jakości produktów, które w pełni zadowolą potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów i dopasują się do każdego rodzaju wnętrza. Grzejniki łazienkowe CO naszej firmy to urządzenia przetestowane, spełniające wszelkie standardy konieczne do ich bezproblemowego funkcjonowania. Nasz asortyment to produkty utrzymane w nowoczesnej, minimalistycznej stylistyce.
Oferujemy świetne wizualnie i jakościowo grzejniki CO, cennik też będzie dla Państwa pozytywnym zaskoczeniem!

DESIGNERSKIE PROJEKTY DLA TWOJEGO DOMU – GRZEJNIKI CO KRAKÓW – ENIX

Oferta producenta Enix składa się z:
• grzejników CO,
• grzejników elektrycznych,
• grzałek,
• akcesoriów do systemów grzewczych.
Grzejniki Enix sprawdzą się doskonale zarówno w pomieszczeniach utrzymanych w klimacie modernistycznym, jak i w bardziej klasycznych przestrzeniach. Wachlarz naszych produktów jest bardzo szeroki, dlatego spośród wielu wzorów i kolorów proponowanych przez nas rodzajów grzejników CO z pewnością każdy wybierze coś do swojego wnętrza. Oczywiście dokonując wyboru, można liczyć na fachową radę i konsultacje z jednym z naszych specjalistów, który pomoże wybrać najlepsze rozwiązanie, jakie w pełni sprawdzi się w Państwa wnętrzu.

BOGATA KOLORYSTYKA I NIEBANALNE BRYŁY – CO GRZEJNIKI DEKORACYJNE NAJLEPSZEGO PRODUCENTA

W naszej ofercie znajdziecie Państwo różne rodzaje grzejników CO – nie tylko klasyczne, czarne, białe i szare, ale także modele w innych wariantach kolorystycznych. Każdy z grzejników dostępny jest w naszej ofercie w pełnej palecie podstawowej Enix, a niektóre z nich także w palecie innych kolorów oraz metalicznych odcieniach. Brązy, czerwienie i zielenie to tylko niektóre z proponowanych przez nas tonacji CO grzejników. Nasze produkty to zarówno klasyczne, drabinkowe lub płytowe grzejniki dekoracyjne, grzejniki CO aluminiowe oraz niebanalne formy oparte na modernistycznej geometrycznej bryle. Wszystkie nasze projekty nie tylko znakomicie pełnią funkcję grzewczą, ale mogą być także modnym, designerskim akcentem pomieszczeń, lub produktami o wielu przeznaczeniach – tak, jak choćby model Palma, Libra Audio czy Rama Mirror RMM.

Estetyka i oszczędność – grzejniki CO aluminiowe 

Zwolennicy klasycznych rozwiązań mogą wybierać z szerokiej oferty grzejników CO aluminiowych. Modele z tej serii bardzo szybko sie nagrzewają i dobrze współpracują z regulatorem pokojowym, elstycznie dopasowując się do zaprogramowanych zmian temeratury. Decydując się na grzejniki CO aluminiowe nie musicie się Państwo również obawiać, że źle dobierzecie ich moc. Modułowa budowa sprawia, że nic nie stoi na przeszkodzie, by dowolnie je rozbudowywać i w razie potrzeby wzbogacać o kolejne człony.

Jeśli chcecie Państwo obniżyć rachunki za energię, grzejniki CO aluminiowe doskonale sprawdzą się i w tej roli. Aluminium cechuje się świetnymi właściowościami rozprowadzania ciepła, z którymi nie mogą mierzyć się konkurencyjne surowce. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową specyfikacją techniczną grzejników C.O i wdrożenia projektu inteligentnego ogrzewania we własnym domu. Kraków to miasto, w którym działamy. W wielu innych miejscach Polski mamy bezpośrednich dystrybutorów naszych towarów, dlatego zachęcamy do zwrócenia uwagi na modele grzejników CO, ceny i kolory, które oferujemy!