Grzejnik elektryczny Quatro – komfort przez cały rok!

 

Quatro EQB firmy ENIX wyposażony został w grzałkę elektryczną wkomponowaną w ozdobną listwę maskującą. Grzałka zaopatrzona jest w praktyczny termostat, dzięki czemu można dowolnie regulować i ustawiać temperaturę. Posiada ciekawą formę, przypominającą tarczę zegara. W zależności od wielkości moc grzewcza wynosi 300/600/900 W.

 

Ten elegancki pionowy grzejnik to doskonała propozycja dla każdej nowocześnie urządzonej łazienki. Piękna plastyczna linia i opływowy design sprawiają, iż będzie prezentował się najlepiej w pomieszczeniach wyposażonych w galanterię łazienkową o kształtach obłych i zaokrąglonych. Urządzenie dostępne jest standardowo w kolorze biały półmat, lecz na życzenie klienta producent wykona grzejnik w kolorach znajdujących się w palecie.

 

Grzejnik Quatro EQB najlepiej zaprezentuje się na niebieskim, wpadającym w kolor morski tle, w łazience z dodatkami o barwie zielonej, srebrnej oraz białej.

 

W takim wnętrzu nie może zabraknąć elementów dekoracyjnych jak choćby srebrne, przypominające rośliny, motywy zdobnicze rozmieszczone na przeciwległej ścianie. Białe i błękitno-morskie ręczniki, muszle w przeźroczystych misach czy rozłożone gdzieniegdzie świece. I wreszcie duże, sięgające podłogi okna, przez które wpadać będzie przyjemne, nastrajające pozytywnie światło słoneczne oraz niewielkie, nowoczesne lampy o kształtach geometrycznych i nawiązująca do nich designem podłoga w szaro-białe prostokąty. Taka łazienka to najodpowiedniejsze miejsce dla tego eleganckiego grzejnika.

Grzejniki dekoracyjne / łazenkowe / ozdobne