WYBIERZ SWÓJ GRZEJNIK DRABINKOWY Z ENIX

Kupując grzejnik drabinkowy firmy Enix, wybieracie Państwo wysokiej jakości towar od sprawdzonego producenta.

 GRZEJNIKI DRABINKOWE ŁAZIENKOWE C.O.

Grzejniki drabinkowe z naszej oferty posiadają:
• bardzo wysoką jakość wykonania,
• szeroki wybór rozmiarów, również na zamówienie
• możliwość zamówienia we wszystkich kolorach z palety Enix
• możliwość zamontowania grzałki,
• możliwość zastosowania wieszaków z oferty Enix,

W naszej ofercie znajdziecie Państwo również grzejniki drabinkowe łazienkowe w wersji z podłączeniem bocznym (PINI i ASTER). Produkty Enix dostępne są w niezwykle szerokiej gamie kolorów.  Nadają one pomieszczeniu elegancji, świetnie komponują się również z nowoczesnymi, minimalistycznymi dodatkami.  Elastycznie dopasowujemy się do potrzeb naszych Klientów. Potrzebujecie Państwo grzejnika o określonej wielkości? Nie stanowi to dla nas żadnego ograniczenia.
Każdy z naszych wyrobów cechuje nie tylko wyjątkowa estetyka, ale również użyteczność. Suszarka na ręczniki i wieszak, to tylko niektóre dodatkowe funkcje, jakie może pełnić grzejnik drabinkowy. Cena produktów dostępnych w naszej ofercie stanowi kolejny plus — jest niezwykle rozsądna. Zdecydowanie warto rozważyć naszą ofertę podczas doboru grzejników do łazienki. Drabinkowe modele to nasza specjalność!

POSTAW NA SPRAWDZONĄ FIRMĘ

Od lat stawiamy na nieustanny rozwój, ciągłe poprawianie kwalifikacji naszych pracowników oraz współpracę z wieloma partnerami biznesowymi. Dzielimy się wiedzą z Krakowską Szkołą Wnętrz i Przestrzeni, wspierając studentów wydziału Projektowania. W 2010 byliśmy jedną z firm sponsorujących turniej sportowy „Welcome to Nowa Huta”. Jesteśmy także członkiem Fundacji Partnerstwo dla Środowiska, a oprócz tego prowadzimy działania zmierzające do stałego ograniczenia oddziaływania na środowisko, m.in. poprzez odpowiednie racjonowanie wody oraz energii. Firma Enix to nie tylko producent najlepszych grzejników drabinkowych do  łazienki i grzejników pokojowych, ale także sprawdzona spółka dbająca o ciągły rozwój i troszcząca o naturalne środowisko. Zapraszamy!